Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • korcsi

    veterán

    válasz oliba #32848 üzenetére

    Az úgyis drágább, ha ez vígasztal...

    referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

  • Omli85

    őstag

    válasz oliba #32848 üzenetére

    Én is azért rendeltem 14W/mK-s padot mert a nagyobból nem láttam 1mm-est.
    Amúgy olvasgattam teszteket és pl EK padok esetén a vrm1-en érdemes cserélni a gyári padot de amúgy a többi alkatrészre kb felesleges, nem hoz rajta annyit, hogy megérje.
    Amúgy mennyit hozott a Fujipoly az gyári padhoz képest a vrm1-en?

    Nekem is megjött pénteken a pad csak idő/kedv nem volt még megbontani a rendszert, meg hát elvitte a hétvégét az NFS béta :DDD.

    Illetve a hétvégén volt egy olyan kis kalandom ami során megtapasztaltam mit bír a rendszer passzívban...
    Nagyban megy a videó égetés a gépen, közben csapatom az NFS-t ps-en így nem is figyeltem mi a helyzet a géppel, meg hát miért is nézzem eddig is minden rendben volt.
    Felkelek mondom tartok egy cigiszünetet meg kinyitom az ablakot kicsit. Ahogy megyek el a reserator mellet hmm mondom mintha meleg lenne, megfogom hát érezhetően nem volt hideg :DDD .
    Olyan 40 fok körüli lehetett a víz mert a vga gpu főfokra ránézve nyugalmi állapotban szépen felkúszott 42 fokra (30 alatt szokott lenni nyugiban és 41-45 szokott lenni terhelésen :D normál esetben).
    Hó mondom itten valami nem kerek, gyorsan nézek egy cpu hőfok értéket, nagy baj mondom csak nem lehet mert nem kapcsolt le a gép a videó égetés is folyamatban. No hát látom kupak hő 60 fok :Y hmm mondom oké, hogy finomítva lett az OC és most "kevesebb" fesszel is stabil a 4.5 de ezen meglepődtem mert eddig örültem ha 60 alatt maradt a kupak bekapcsolt ventikkel... :D.
    Történt ugyanis, hogy valami oknál fogva megállt a ventivezérlő ami a radin lévő ventilátorokért volt felelős.(utólag kiderült kontakt miatt nem kapott betápot és kikapcsolt mert hát áram nélkül nem működik.. )
    Mivel amúgy is 700-800-as fordulaton mentek a ventilátorok így fel sem tűnt, hogy nincs hangjuk, és így szépen el volt magában a rendszer a radival meg a reseratorral, tisztára büszke is vagyok rá meg minden, hogy ilyen ügyes volt :B .
    Illetve az is kiderült, ha hideg lesz a tél és rá kell segíteni a fűtéssel akkor passzívban a gép teljes mértékben alkalmas ezen feladatra :D...

    Bocsi kicsit hosszú lett :B .

    [ Szerkesztve ]

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák