Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz ThodEE #43710 üzenetére

    A második linkednél nem az a baj a csatival, hogy (idézem) "88 mm"-es (:DDD),
    hanem az, hogy az 13/10-es csőhöz való, tehát a hollandi anyát nem tudnád
    rátekerni: neked nem ez kell, feltéve, ha valóban 16/10-es csövet veszel/vettél,
    amit linkeltél...! Az elsőnél ha direkt hangsúlyozva van, hogy 13-as csövekhez
    akkor én inkább nem azt választanám, mert bár valszeg fel lehet "erőszakolni"
    a csövet (ez persze a cső anyagától is függ, mennyire rugalmas, stb.), de elég
    fájdalmas történet: én még egyszer tutira nem vállalom be. (Nekem ilyen csati
    volt sok a rendszerben, Clearflex 16/10-es csővel: hogy mit kellett szenvedni...)

    Ha már alphacool, akkor a D5-höz (ha az réztetős), én ilyet vennék, tök jól megy
    hozzá a színe szerintem, a rendszer más pontján pedig jó belőle a fekete. (Azt
    mondjuk most épp nem látom a kínálatban... Nekem a rézszínűből van is kettő
    éppen elfekvőben, de a feketéket a RAM blokkon használom, lásd ezt a képet.)

    Semmi baj nincs amúgy az ezüst színű variánssal sem, ha olyat akarsz, csak
    akkor 16/10-es legyen. A linkelt képen a többi csati, ilyen fekete... (Nem olyan
    matt, mint az alphacool, meg másmilyen a hollandi anya is rajta egy kicsit.:K)

    Az ezüstből most csak egyet találtam a dobozomban, ami nagy kár, mert ha
    mondjuk üzletelnénk a 8K feléből simán kijönnél. (Kintről meg drága rendelni.)

Aktív témák