Aktív témák

  • BadGe

    aktív tag

    válasz Scytam #31 üzenetére

    Na nekiestem a rendszeremnek és egy kicsit átkonfiguráltam. Sajna ehhez bele kellett nyúlni a gépbe is, amitől pedig irtózom, de hát ha lúd, legyen hideg..

    1) levettem a hűtőbordát és megnéztem alatta a lónyálat. Namost éppencsakhogy 1 pici pöttynyi valami volt rajta, a régi 600-as athlonom pedig tocsogott a pasztától... Ide felkentem még egy keveset, amit egy másik régi hűtőn találtam, meret paszta ügyileg nem voltam felkészülve. (szóval egy kis ezüszt még lesz rajta, az megint csak használ majd valamit)

    1A) megnéztem közben a proc hőmérő helyzetét is, teljesen hozzányomódik a proc aljához.

    2) kiderült, hogy hiába kértem 300W-os tápot a srác aki a gépet összerakta egy 235W-os tápot tett bele, ami állítólag egyébként is nagyon kevés.

    3) az alaplapot és minden egyebet betettem a régi toronyházamba, ahol egy kicsit több a hely meg a levegő.

    Na szóval most szépen lement 48-49 fokra a proc hőmérséklete, remélem ez bezárt házban sem megy sokkalé feljebb.

    Tanulság: legyen hely a házban, legyen megfelelő a táp, legyen elég paszta a borda és a proci között. Namost, hogy nekem hogyan sikerült összehozi hogy mindegyik el legyen b'szva?...

    Ge.

Aktív témák