Új hozzászólás Aktív témák

  • scampi

    csendes tag

    Sziasztok! A következő kérdésem lenne. Visual basicben kellet írnom egy dll t amit egy másik program használ tulajdonképpen archiválásra. Ebből a progiból kellene nekem shareware verziót csinálnom ( x nap kipróbálási idő és/vagy y archiválás). Ha lejár az idő vagy elérte az előre meghatározott archiválások számát regisztrálnia kell. A regisztrációs részét már megoldottam egy fix kulcsot és egy egyirányú transzformációt használok. Erről persze, hogy ez eggyirányú fgv- e ill . fix kulcsos megoldás mennyire biztonságos (pl statisztikai alapú támadások ellen) lehetne vitatkozni. Szerintem ezzel nem lesz gond. Azonban hogyan tudnám elkerülni, hogy a registrybe írt, lejáratot meghatározó értékeket (titkosítottak) ne törölje. Jelenleg ártalmatlannak tűnő rejtett fájlokat teszek a windows könyvtáron belűlre. Ha nincs registry bejegyzés, de van/vannak fájlok lezár a program. Azonban ha megtalálja ezeket a fájlokat és azokat is törli a próba előröl kezdődik. Ez ellen nem lehet máshogy védekezni?:(

    ''Az optimista kijelenti, hogy a lehetséges legjobb világban élünk, a pesszimista tart attól, hogy ez igaz!'' Cabell

Új hozzászólás Aktív témák