Aktív témák

  • Sundesz

    őstag

    Ezt a topicot azért bátorkodtam elindítani, hogy diszkirmináljuk azokat a becstelen és csaló usereket, akik nem korrekt módon üzletelnek. Tehát e módon lehetőség nyílna az gyanútlan felhasználók figyelmeztetésére.

    Részben személyes tapasztalatom is nagy motivációt ad ebben a küzdelemben. Eddig azt hittem, hogy a PH!-n csak becsületes felhasználók üzletelnek, de sajnos csalódnom kellett. De törekedni kell arra, hogy a lent felsorolt felhasználók ne hozzanak többé szégyent az oldalra és az itt fórumózó közösségre egyaránt. És nem utolsó sorban ne érjen egy PH! felhsaználót sem anyagi kár.

    Remélem minél több fórumozóhoz eljutnak az itt olvasható információk.

    Több átverési mód lehetséges:
    - szándékosan hibás árut adnak el, ezután elérhetetlen/mellébeszél
    - előreutalásnál nem küldi az árut, ezután elérhetetlen/mellébeszél
    - áru átvétele után nem utalja a pénzt, ezután elérhetetlen

    --------------------

    Akiktől óvakodni kell (tehát akik az előbb felsoroltak közül bármelyik esetet eljátszották)

    suny

    --------------------

    További észrevételeket, panaszokat ide várom. Az "becsapós" felhasználók listáját folyamatosan bővíteném.

    Amennyiben van már ilyen topic, vagy csak rossz helyen van, akkor elnézést kérek és zárolható vagy áthelyezhető minden további nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Hörcsög Powa'

  • greatchaos

    addikt

    válasz Sundesz #1 üzenetére

    ez egy teljesen felesleges topic

    1

    szerk: ha kerestél volna krábban, akkor kiderült volna, hogy hermán gyula egy gazember, sokakat lóva tett, hazudozik össze vissza... ha kerestél volna, nem jártál volna pórul (talán)

    [ Szerkesztve ]

  • Sundesz

    őstag

    válasz greatchaos #2 üzenetére

    Jó, ezért írtam, hogy ha van már ilyen topic akkor sorry. Múltkor kerestem, de nem találtam. Köszi, hogy belinkelted a másikat, így már megérte nekem.
    Kerestem, de sajnos nem találtam.

    Hörcsög Powa'

Aktív témák