Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csatahajós

    senior tag

    Sziasztok!

    Van már valakinek ilyenje? Milyenek a tapasztalatok? Hol érdemes pesten beszerezni?

    Állítólag nagyon király kis cucc! :)

    Üdv. és köszi előre is!

  • csatahajós

    senior tag

    válasz csatahajós #1 üzenetére

    Hogy kicsit felelevenítsem a témát ezért írok ide. Azóta ugyanis egy ilyen tft boldog tulajdonosa lettem és bátran állíthatom, hogy nem bántam meg. A típus egyetlen zavaró tényezője (a csillagásztai ára mellett :)), hogy filmnézésnél némi bevilágítás tapasztalható a sarkokban, de nem zavaró. A fényereje mint egy reflektoré és a színei is gyönyörűek. A menü egyszerű és könnyen kezelhető, de érdemesebb a digitális beállítási módot használni. Sajnos durvább tetsztelésre, nyúzásra nem igazán volt lehetőségem, mert a videokártyám nincs igazán felnőve a feladathoz :)...

    A finom beállításokkal még gyakorolok, mert nem olyan eccerű.

    Mégvalaki ilyen moncsival?

    Üdv.

  • csatahajós

    senior tag

    Jó látni, hogy közel egy évvel azután, h elindítottam ezt a topicot megint pörög :D

    Nekem még a régi paneles szürke verzió van és mondhatom nagyon elégedett vagyok vele, a két sokat emlegetett kis bosszantó dologot leszámítva (DVI felirat és a sarkokban való bevilágítás, amely egyébként csak szélesvásznú filmeknél jön elő és akkor sem zavaró, ha csak nem azt nézi direkt az ember). Filmezésre szuper, gyakorlatilag 180 fokos a látható, torzulásmentes kép, akár 3 egymás mellett ülő ember is nézheti egyszerre.

    Összességében nagyon klassz kis darab, de nem árt alá egy OK-s vidkari sem persze (mint minden TFT alá), főleg komolyabb 3d-s játékokál, én Pacific Fighterst és Silent Hunter III-at próbáltam rajta és gyönyörű! Fordulós stratégiai játékok képe is borotva éles.

    Első TFT-m volt ez és azelőtt egy 15'' CRT-t nyúztam, de kb 2 hét alatt annyira megszokja ezt az ember, hogy utána nem is akar többé CRT monitor elé leülni, annyival kellemesebb a szememnek a TFT (persze jól be kell hangolni).

    Külön bónusz a plusz 2+ D-sub bemenet, nem eccer volt olyan már, hogy másik gépet építettem, javítottam és rádugtam a monitorra, és amig mondjuk ott a windows települt addig játszottam a saját gépemen és mindössze egy gombnyomással tud az ember ugrálni a képek között.

    Szóval a topikban lévő jónáhány negatív vélemény ellenére is, azért a pénzért amibe most kerül ez a kis okosság, szerintem elég jó kis ''mindenes'' TFT-t kap az ember.


    A kistesót, a 730-at illetve a 720-at (az extrem digital honlapján annak van írva a típusa, de mintha az inkább a 730 lenne az X-es talp alapján) ismeri valki közelebbről? Kedvesemnek most vennénk monitort Karácsonyra és érdekelne, hogy az mennyire jó (tudom, hogy TN+Filmes, de hát a 17-esek közt ugye...és a viewsonic pixelgari elég meggyőző), de nem találtam róla külön topikot.

    [Szerkesztve]

  • csatahajós

    senior tag

    válasz Szaky #201 üzenetére

    Semmi extra, auto pivotos ha a driver fel van telepítve automatikusan átvált a kép ;-)

    Fekete model nem hiszem, hogy van itthon, én legalábbis nem találkoztam vele, aztán persze elképzelhető, hogy moondjuk briverék tudnak szerezni...

Új hozzászólás Aktív témák