Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    Sziasztok!

    Immár 2 napja én is egy ilyen gyönyörűség tuajdonosa vagyok, lehetek! :)

    A tapasztalataim a kényes részekre kitérve:
    - A sarkokban bevilágítás nincs, vagy annyira minimális, hogy észre sem veszed, egyáltalán nem zavaró.
    - A színek gyönyörűek, a képminőség is, egy rossz szavam sem lehet.
    - A DVI felirat kicsit sem zavaró, szintén észre sem lehet venni!
    - Pixelhiba nincs, vásárlás előtt megnéztem és teszteltem a boltban, mindenkinek ajánlom ezt a módszert, mert amit először néztem azon volt 1 db sub-pixel hiba, ezért mégegyet néztem, az volt tökéletes, és el is hoztam :)
    De a boltban ahol vettem azt mondták, hogy az első 3 napban egy sub-pixelre is cserélik!
    - Jelenleg 45% Brightness, 75% Contrast beállítás mellett használom, elég jól beállítható.
    - Szerintem tudásához mérten az ára nagyon barátságos (én 102000 Ft-ért vettem), és kategóriájában nincs ellenfele. Sokat olvastam a jelenlegi ''mezőnyről'' mielőtt emellett a csoda mellett döntöttem, az egyetlen méltó vetélytársa a Samsung 971 P, de az egyrést minimum 20e Ft-tal drágább, másrészt még mindig fél az ember a dithereléstől...

    Összefoglalva én mindenkinek csak ajánlom a ViewSonic 930-3 VP-t! Azaz a 3. verziót, bár szerintem már szinte csak azt lehet kapni (szerencsére). Az előző revíziók sok buta hibáját tökéletesen orvosolták a 3.-ban :)
    Még valami: Gyönyörű a monitor feketéje, szemből nézve teljesen megtévesztő, mintha egy kikapcsolt gép előtt ülnél :)

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

  • Qorthral

    őstag

    Lassan 3 hete :)
    Nagyon elégedett vagyok, szuper vétel!
    Akinek kérdése van bátran tegye fel vagy írjon privit, mindenkinek szívesen válaszolok :)

    Üdv:
    Q

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Új hozzászólás Aktív témák