Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz Boond #899 üzenetére

    Ok, fizethettünk volna mi is 200 körül a fotósnak meg a videósnak is, és úgy járunk mint a kollégámék. Mutatta a képeiket, hát tényleg még a mieinknél is szarabbak. Ott egy fotós csaj volt, mondta is mit csináljanak, de full sötétek a képek. Azt mondta átadáskor hogy művésziek a fények. Most komolyan a fotósak ennyire betegek?? Nem az ilyen alkalmakon kellene gyakorolni kiélni a mindenféle művészi hajlamaikat...Menjen természetet fotózni vagy tüntetést vagy mit tudom én ha művészkedni akar.Frászt is kaptam volna ha 200-at kell fizetnem ilyen képekért..
    Én ezért momdom, innentől próbafotógás/videózás ha ilyet igénybe veszek legközelebb (nem esküvőre remélhetőleg :)) ), ha nem vállalja vagy tutyimutyinak látom akkor megköszönöm, nem kérek belőle!

    Amúgy fotós gépe volt neki is, videós szerint kicsit régi, de béna volt használni. Állandóan csak állítgatta, és lemaradt a fontos pillanatokról. Nem mert a vendégek közé menni, stb.

    Ok, legyen gyerekfotó, de 800 képből egy kislányról kb.50 képet készíteni, hogy hogy pörgeti a szoknyáját...hát az aránnyal van baj. Kb 100 képünkön csak gyerekekről van fotó, pedig a 89 fős létszámból voltak 6-an gyerekek.. Emellett nincs kép az üres feldíszített étterembelsőről, a tortáról szemből, a felszolgált vacsorás tálakról, az anyakönyvvezetőről ahogy együtt állunk, a hintóról ahogy ketten ülünk benne, aztán még sorolhatnám... Értem, hogy 800 képet ad át, de 800 használható képre számítottunk, amiből lehet válogatni, nem pedig 800 így úgy sikerült nyers fotóra...ez is tanulság, amit legalább a környezetemmel igyekszem megosztani, nehogy más is belefusson hasonlóba..

    Összességében itt sem az ár volt a lényeg, a vőfély ajánlotta, hogy dolgozott már sokat vele - ezúton is köszönjük -, és jó képeket csinál. Aztán megnéztük a webes oldalán a képeit, van pár egész jó, de nem gondoltuk, hogy az 1000-ből 5-6 darab, és a többi használhatatlan. Most komolyan, kreatív fotózásnál ahol nem zavar senki miért kell kijelzős digit géppel olyan képet készíteni ahol lemarad az ember fejének egy része, pl a feje teteje vagy az egyik keze, stb. még sorolhatnám, fekete-fehéret eredetiben fotózni...digitális korszakban..áhhh... Szóval nem az ár volt a döntő, mert ajánlásból jött, de igaz, hogy több százezret sem szívesen ķöltöttünk volna rá, főleg így utólag még szerencse is.

    A videóvágás nem gond, elég erős gépem van hozzá, hogy rövid idő alatt megcsinálja, meg azért csináltam már ilyet. Mindenesetre akik eddig látták a videós anyagát, és amit én most hétvégén összevágtam azt mondták az enyém ezerszer jobb lett. Hát ennyit erről, hogy tök amatőrként mit lehet kihozni. Tényleg sajnálatos hogy manapság ilyen ezen a téren a szolgáltatás nyújtás..

Új hozzászólás Aktív témák