Új hozzászólás Aktív témák

  • M4XP4YN3

    tag

    válasz Redneck #592 üzenetére

    -Egyszer recsegett a konnektor, majd offolta magát a gép. Elképzelhető, hogy nem tett jót a kártyának és azért fuccsolt be?
    -Crimson drivert vasárnap próbáltam ki, de már akkor félig halott volt a kártya, a szombaton keletkezett gondjaim miatt, úgyhogy ez kihúzva.
    -Nedves közeg megint csak kihúzva.
    -Nem szoktam OC-zni a kártyát, egyszer próbáltam ki talán 2 éve, azóta nem is húztam túl, szinte mindig alap órajelen toltam, illetve ma kalibráltam rajta, lejjebb vittem az órajeleket annak reményében, hogy eltűnik a hiba, de 5-6 perc játék után előjött a hiba megint.
    -Egy darabig 80-90 fokon is futott a cucc játékok alatt, azóta már ki lett takarítva alaposan + pasztázva is lett, ez volt szeptemberben, max hőfok 65 volt onnantól kezdve.

    Tápegység semmilyen esetben sem teheti tönkre a gépalkatrészeket? Alig 2 hete van meg az új Aurum Gold S 400-as tápom és múlt héten ment gallyra a kártya meg az ODD. Próbálok minél több lehetőséget kiszűrni, mert az előző Cooler Master 3,5 évig futott a gépben, de soha semmi kár nem keletkezett a gépben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák