Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz Zoona #123 üzenetére

    TWS-re gondolsz gondolom.

    A headset funkció mennyire fontos?

    Én például most ezt várom

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

  • hajbel

    addikt

    válasz Zoona #131 üzenetére

    Az airdots topikban linkeltem ezt az oldalt: [link]
    Sokmindennel nem értek egyet, pl. ugyanabban a kategóriában van a Creative Outlier Air, mint a Lypertek Tevi, ami baromság szerintem, mivel mindkettőm volt és semmilyen tekintetben nem mérhető össze a kettő, de főleg hang tekintetében van a Tevi 2 kategóriával feljebb. Mondjuk kiindulási alapnak jó, mert nyilván ami teljesen hulladék arra nem írja, hogy jó. Brian unboxed youtube csatornán elég jók az összehasonlítások, hangmintákkal. Nyilván fülben másként hallatszik, sok függ a szigeteléstől, de kapsz egy alapot. Pl egymással összemérve a hangmintákon hallatszik, hogy melyik szól tisztábban, melyik kevésbé tiszta, basszuskiemelt stb. Legalábbis az általam kipróbált TWS-eknél a hangminta összehasonlításoknál kb. hozta azt a hangképet, amit a valóságban. A mikrofonnál más sokkal objektívebbek a hangminták. Mike Wat sem túlságosan ért hozzá, de az általa felállított sorrend TWS-ek közt nagyjából rendben van. Ő minden teszben összehasonlítja a hasonló árkategória jobb TWS-eit. Sajnos a hozzáértőbb csatornák ritkán tesztelnek TWS-t és mivel nem erre specializálódtak, össze sem hasonlítják őket.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák