Új hozzászólás Aktív témák

  • H2o-pok

    aktív tag

    Üdv
    Itt egy általam összeállitott kis "teszt". Ezeket a tipusokat rendeltem be, pusztán kiváncsiságból, és azért, hogy hátha lesz köztük olyan, ami saját részre megtartok. A max. összeg 35$ volt. Főleg (nem szponzorált!!!) külföldi tesztek és youtub videók alapján választottam ki őket.
    (pár napos, hetes teszt után, mind elvitték kollégáim, ismerőseim. Beszerzési áron, nem raktam rá 1 ft ot sem. Igy gyakorlatilag vissza jött mindnek az ára, én meg ki tudtam próbálni mind)
    Szóval.........
    Sorrendbe rakom, hogy nekem milyen volt, a hangzást, kényelmet és akkuidőt nézve.
    (1 kakukktojás van, az 1More, mivel ez 63$ volt, amit konkrétan saját részre rendeltem, de a kialakitása miatt nekem nem lett jó,kiesett a fülemből. Ez Nagyon gáz!!! Ráadásul hangzásban több tipus veri. Szerintem ennyit nem ér!! )
    Tehát
    4db volt Aptx es és 2db IPX7 besorolás (ebben elvileg lehet tusolni😋) ezt jelzem a tipus mellett. 3db "+++" jellel, ami videóknál nem késik,van ami aptx nélkül is tudja.
    A wavefun és spunky beat az, ahol magán a fülesen is állitható a hangerő.
    Hang:
    1. Edifier TWS1 (aptX) +++
    2. Tronsmart spunky beat (aptx) +++
    3. Wavefun X-Pods 3 (aptX, IPX7) +++
    4. Anomoibuds Capsule Pro +++
    5. MPOW T6 (IPX7) +++
    6. 1More E1026BT (aptX) +++
    7 Haylou GT1 pro
    8.QCY QS2
    9. Dudios Zeus
    10.Blitzwolf Airaux
    11.Baseus W01 (ez volt a legszarabb, senki ne vegye meg)

    Kényelem:
    1.Haylou gt1 (gt1 pro)
    2.Mpow t6
    3.Edifier tws1
    4.Qcy qs1
    5.Anomoibuds Capsule Pro
    6.Wavefun xpods 3
    7.Dudios zeus
    8.Baseus w01
    9.Blitzwolf Airaux
    10. 1More (ez kiesett a fülemből)

    Akku, 70% os hangerőn:
    1. Edifier 7-8h
    2. 1More 6h
    3. Wavefun 5-6h
    (3). Tronsmart spunky beat 6h
    4. Anomoibuds Capsule Pro 5h
    A többi, mind 3.5-4h.

    Hozzáteszem.
    Ez az én véleményem. Ami nekem nem volt kényelmes, az nem jelenti azt hogy másnak sem. Pl. az 1More, ami nekem kiesett, haveromnak tökéletes volt. Arra rájöttem, az én fülemhez azok a jó tws ek, amiknek hosszabb a "vetőcsöve". Az Mpow T5 is emiatt nem lett berendelve.
    Volt KZ ZSN PRO és CCA CA10 (ha jól emlékszem).
    Hybrid mind 2. Nekem nagyon bejött. Nagyon részletes a hang, brutál hangerővel,és nagyon kényelmes.
    De a vezeték nekem macerás volt.

    Jelenleg úton van egy Lenovo R1 és KZ S1 tws.

    A z új Haylou gt2 n is módositottak, állitólag jobb a hangja. Ami a gt1 nél sem volt már rossz, sőt.

    Ezek közül az Edifier tws1 et tartottam meg!!! (a tws5 tipusa tesztekben rosszabb)
    Spunky beat sajna kis mérete, és rövid vetőcseve miatt eladtam. De sajnáltam!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák