Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    Nos fórumtárs kérte, írjak némi magánvéleményt a Sabbat e12 ultráról, mielőtt kiberhelem….
    Első blikkre szilikon illesztékkel borzalmas volt, mindenre ráült a közép mély brummogás, olykor rendkívül erősen, mint egy subbass láda….
    Aztán próbálgattam tip-eket, a spinfit nem volt rossz, de ott sem múlt el a rettenetes basszus túlsúly, legfeljebb csillapodott…
    Egy customizált Weston szivacs hozta meg a kívánt hatást, amit hosszra lerövidítettem….itt a normális kereten belül sikerül tartanom a basszust, bár így is igen basszuserős, de ez már szokható.
    A közepei a legjobbak, egyelőre nyers, de borítékolható, hogy nem a magas hangok imádóinak készítették, kevés, de ami van az kissé kapar….cinek alja szétfolyik….valamelyest biztos nyugodni fog a DD-ket ismerve…
    Összességében meglepően kellemes összhatása, van, muzikális füles…tehát összevetve a Jabra 65t-vel (mai technikailag messze felülmúlja szerintem) sokkal hallgathatóbb számomra, meleg, már már sötét hangképe megnyugtató, ellazít…természetesebb közepekkel, ezáltal jobb térrel (ez pszeudo dolog, TWS-eknek nincs igazán terük).
    Külföldi árán (15 ezer körül) szerintem simán ajánlott vétel a basszust kedvelőknek.
    Kár, hogy bejáratódni már nem fog nálam, mert kap egy intenzív hekkelést, ha sikeres lesz írok róla.

Új hozzászólás Aktív témák