Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz Fall-N #100 üzenetére

    Egyetértek, de én nem egyetemes igazságot írtam le, csak nagyjából azokat, amikkel nekem van személyes tapasztalatom, mivel a kérdés (kérés) is ez volt. Viszont az általánosan elfogadott dolog, hogy a Lypertek Tevi a kategóriájában egyik legjobbja ár/érték arányban és ez az én véleményem is. Airdotsom pedig volt. Még az olcsóbb sem éri meg az árát, a drágább meg főleg nem (mivel összeszerelésben és hangzásban is kritikán aluli). Ha meg valakinek nem számít a hang és összeszerelési minőség, akkor vegyen valami olcsóbbat.

    Az a baj, hogy a neten is ugyanezek a problémák. TWS-el kevés hozzáértő ember foglalkozik és rengeteg a tévinformáció, valamint a szponzorált tartalom. Ezért is gondoltam, hogy mindegyik általam érdekesnek tartott TWS-t beszerzem és letesztelem magam a magasabb árkategóriában. A Souncore Liberty azért esett ki, mert szerintem nagyon ronda. Mondjuk olcsóbb kategóriában én is jókat hallottam a Haylou GT2-ről és a GT1 Plusról.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák