Új hozzászólás Aktív témák

  • martonx

    veterán

    válasz veressjanos #351 üzenetére

    Én eddig csak egy laptoppal, meg az asszony mobiljával csatlakoztattam próbaképpen. Azokkal eddig nem volt gond.
    Bár az is igaz, hogy az M5-öm 6 hónap alatt (ahogy vártam is, ezért is vettem olcsó telefont), eléggé leharcolt állapotba került, 4 gyerek nyomkodja rajtam kívül. Megszámlálhatatlanul sokszor lett leejtve, 2 pötynyi helyen már a képernyője is betört, stb...Legdruvább eset az volt, amikor a fiam úgy esett el vele a tipikus igénytelen durva falusi betonon, hogy a telefonnal fogta fel az esését. Ekkor tört be 2 kis helyen a képernyő. Szóval lehet, hogy nem általános M5 probléma, csak az én telefonom használati módjából fakadó természetes erózió okozta probléma ez :D
    Sebaj, ha egy évet kibír, jövőre veszek egy másik aktuális 30-40K-s telefont.
    Jókat röhögök is az iPhone-osokon, akik 300K-ért vesznek telefont, mondván, hogy de az 5 évig is kibírja. Az enyémre meg sose jön új Android. Leszarom, évente 30K-ért veszek egy új androidos rendszert, és nem félek odaadni a gyerekeknek. :D

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák