Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    válasz mikk2000 #2532 üzenetére

    ''Eddigi kérdéseid alapján nem nagyon ajánlanám neked... '' :)
    Köszi az aggodalmat! Elég sok dologban matattam már, és nem rontottam el semmit eddig, attól függetlenül, hogy nem vagyok műszerész...
    Nem akarom ezt a ventit a tápban hagyni, szeretnék egy folyadékcsapágyasat bele, nem akarok forrasztgatni, csak akkor, ha feltétlen muszáj. Ez a Yate Loon amint beindul, hangos. Kis fordulaton hallani a motor hangját, nagy fordulaton meg a csapágyat is hozzá, meg a levegőt is...
    Egyébként addaig ameddig nem veszek ventit beletettem egy Fanmate 2-t, de mint említettem, így is hangos, legalábbis nekem...
    A táp nincs 2 hónapos, tehát még garis, de vigyázok, nehogy nyoma legyen a matatásnak. Az előző tápot, ami helyett ezt adták, úgy vittem gariztatni, hogy én csináltam rá garimatricát, ami jobb lett, mint a gyári :DDD . Ezen meg nincs is matrica, tehát nem hiszem, hogy ezzel a garis résszel gond lenne... Csak nem szeretném megfőzni, meg a gépet sem.
    Köszönöm a segítséget! :R

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák