Új hozzászólás Aktív témák

  • embe

    nagyúr

    Sziasztok!

    Véleményetek szerint mi okozhatja azt, hogy éjszaka a gép bekapcsol magától? Lecseréltem a tápot, és a házat, az adatlapomon lévőre.
    Amikor hazahoztam a házat és a tápot, akkor este csak a tápot raktam be a régi helyére a régi házba. Amikor leállítottam, kis idő múlva újraindult. Azt hittem először, hogy csak az újra indításra nyomtam a leállítás helyett.
    Másnap beköltöztem az új házba. A gép egy főkapcsolós elosztóból kapja az áramot, amit leszoktam kapcsolni.
    A múltkor feltűnt, hogy reggel működik a gép. Gondoltam a gyerek úgy hagyta, mert melóztam akkor éjszaka. De a fiam tagadott. :DDD
    Most éjszaka direkt nem kapcsoltam ki a főkapcsolót az elosztón, és reggel bekapcsolt állapotban volt a gép.
    Szünetmentes tápom nincs. A költözés során nem állítottam a gépen semmit sem.
    Valami tippetek van? Lehet a tápom vacakol? :U Vadi új a táp és a ház is. Pontosabban 1 hetes.

    Nem azonnal kapcsol be. Néztem, volt úgy hogy eltelt x idő, és semmi. Neten egy hasonló jelenségre valaki a táp készenléti ágának hibájára tippelt.
    Néztem kikapcsolt állapotban "piszkáltam" a bekapcsoló gombot, de nem reagált semmit, csak normálisan benyomva indul.
    Op. rendszer: Win7 ultimate 64
    Feladat ütemezőben ez van, de ettőla gép nem kapcsol be szerintem. Meg mint írtam korábban is ezzel a beállítással futott a cucc.

    A feszültség értékeket hogy ítélitek meg rendben vannak? Volt olyan hogy a 12 V-os ág min. értéke valahol 11.4V -on volt.

    Köszi a választ előre is! :R

    Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Új hozzászólás Aktív témák