Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Latissimus Dorsi

    senior tag

    válasz #65675776 #302 üzenetére

    Amiből végül kifejlesztették a F/A-18-ast. Szal dönteni nem is tudtak köztük, inkább mindkettőt rendszerbe állították.
    Az amerikai repülőgéptenderek, meg sokkal inkább a lobbiról szólnak, mint a gépek valós tulajdonságairól. Lásd F-22 vs. F-23. Ahol egyes szakértők szerint a gyengébb gép győzőtt, mások szerint nem. Mindenesetre az egy reálisabb összehasonlítás, mint az 1 hm. 2 hm.
    Igazából nem tom min vitatkozunk! Írtam az előbb, hogy a falconnak magasabba harcértéke, ezt nem kell nekem bizonygatni!
    A két hajtómű előnyeiről a közelharcban, meg szerintem felesleges vitatkozni. Magasabb tolóerő/tömeg arány, ami jobb gyorsulás, jobb emelkedőképességet eredményez. És ezeknek a közelharcban igenis szerepe van! 2 hajtóművel nagyobb a sansz a túlélésre, mivel 1 hmmel is tovább repül a gép.
    Még egyszer leírom: manőverező képességben jobb gépnek tartom mint a falcont. Másban nem!

    MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

Új hozzászólás Aktív témák