Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tajcsi

    senior tag

    http://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/friss.html#msg6297

    Nem szeretnem a dolgokat ketszer leirni ezert kernek mindenkit, foleg a moderatorokat olvassak el a panaszomat. Aztan majd folytatjuk.

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

  • tajcsi

    senior tag

    válasz Evgenii #744 üzenetére

    Ebben tisztaban vagyok. Ennek ellenere is ha majd ugy gondolom nyilvanossagra hozom, es termeszetesen vallalom a kovetkezmenyeket is. :R

    Nade, vissza a temahoz kezdenem is...

    Szeretnék jelenteni egy csalót. polo493-ról van szó. Egy phobya s1366-os cpu blokkot vettem tőle, amely a hirdetésben tökéletes állapotban került eladásra - topic már nem aktív remélem azért az adminok a hozzásyólások után kitudják keresni még..

    Szóval előeutaltam, a megbeszélt ár ellenére még aztán többet is kért, aztán mikor kibontottam a blokkot volt mit látni. Akinek ez tökéletes állapot az menjen szemorvoshoz.
    Arról nem bszélek, hogy még neki állt feljebb és jött a szokásos csaló-rizsa "ki tudja mit b*sztal el rajta lehet csak ki akarod cserélni..."

    Óvakodjatok tőle...

    link: ez egy RAR file nehany keppel. Nem linkelem kulon kulon, szar a netem es kesz, igy tudtam csak feltolteni.

    tökéletes fos

    Erre ez volt a válasz:

    "tajcsi:

    Még egyszer mondom ,én ilyen karcokra nem emlékeszem.
    kérdeztem hogy milyen processzora akarod használni nem tudom hogy ebben mi olyan eget rengető.
    Nem tudom te mire használod de nem is rám tartozik.de a fenyegetés az már más!
    "Ráadásul azzal is békülj ki, ha egy nap valaki majd bekopogtad hozzád"

    Általános:

    Én arra használtam amire rendeltetett és nem a falra bekeretezve nézegetni,én ezekhez a karcokra őszintén nem emlékszem,de ha tényleg az én blokkomon lennének akkor elnézést kérek,mivel ha valami nem jó akkor azt oda írom mint pl a ps3 hirdetésemnél.

    A 17000ft-os blokkomat 6500 árultam és még azt a 500 ft is leakarták alkudni meg még a 700 ft postát is én álltam+még 2db 10mm highflow csatlakozót is adtam hozzá.

    Nem tudom ,de nekem eszembe se jutott volna egy áron alul adott dologból még alkudni ,ha rendesen utánanézek a termék árának felépítésének stb ez már szerintem pofátlanság,szegény embernek tartom magam a mai világban ,de ilyet..."

    Erre én ezt válaszoltama kedves kollégának:

    Ha te ilyen karcokra nem emlekszel akkor enyhen szolva is vak vagy mert SZEPEN LATSZIK, HOGY EZEK BIZONY NEM FRISS KARCOK. Masik dolog az meg az, hogy akkor miert nem tettel fel kepeket a blokkrol, hogy lassuk tenyleg tokeletes???Ja mer nem volt ra syukseg ugye, hisz tokeletes :W ey nem igy megy.

    Az a mondtat nem fenyegetes - en felnek ember, ha valakit igy atvagnek - gondolj bele elkuldesz valakinek valamit ami nem olyan amilyennek arulva volt ott a cimed meg minden...Alapbol esyembe se jutna meghirdetni valamit nem olyannak mint amilyen. :W

    ``Én arra használtam amire rendeltetett és nem a falra bekeretezve nézegetni,én ezekhez a karcokra őszintén nem emlékszem,de ha tényleg az én blokkomon lennének akkor elnézést kérek,mivel ha valami nem jó akkor azt oda írom mint pl a ps3 hirdetésemnél.``

    Hogyan is volt hirdetve a blokk??? TOKELETES ALLAPOTBAN Senki nem a felhasznalasrol beszel de ugy latom te meg mindig nem erted - HAZUG VAGY mivel nem olyannak hirdetted meg a termeket amilyen allapotban van - es meg van keped / volt keped olyanokat mondani, hogy ki akarom cserelni meg minden - nem mindenki magabol indul ki.

    ``A 17000ft-os blokkomat 6500 árultam és még azt a 500 ft is leakarták alkudni meg még a 700 ft postát is én álltam+még 2db 10mm highflow csatlakozót is adtam hozzá.``

    Emberem, en 6000 forintot ajanlottam erte csatistol, postaval, eloreutalassal, te mondtad, hogy OK, utana neked mar 6200 kellett, mondtam OK, utana meg 6500-at kertel szoval ne okoskodj - tettem egy ajanlatot te elfogadtad aztan 2x modositottal HA KELL BEMUTATOM A PRIVIKET IS

    17000 es?? Irtad, hogy fix az ara?? :W :W :W Ebbol is latszik az utolagos rinyalasbol milyen ember is vagy, josz az uj termek araval aminek a te karcos, letoredezett blokkodnak semmi koze. Es tudd meg inkabb vettem volna 17ert ujat, nem ilyet - bocsanatkeresre regen keso van mar - tudtad te jol mit kuldesz, utkozben ilyesmi nem keletkezhetett DE HA MEG KELETKEZETT IS VOLNA akkor az is latszodna, hogy a serules uj nem mint pedig ezek - es megegyszer kihangsulyozom LESZ*ROM hogy te mire hasznaltad /a nem falra aksztas dologgal maris elarultad magad/, hulyet csinaltal belolem es most is annak nezel, amit ne haragudj baratom de nem fogok annyiban hagyni. :P ;] :K

    A kepek magukert beszelnek, a zip fajlban jol lathato minden. Kerem az adminokat, hogy bannoljak ki a forumrol. Ilyen kis tetelben ha ekkorat csal mi lenne ha valami eletbevago dologrol lenne szo??? Soha nem tudnek igy lehuzni valakit. Nem a penzrol van szo, TAG statuszod van en tiszteltelek, eloreutaltam vadidegennek, es nesze... :((

    a kedves kolléga válasza ez volt:

    "1.Voltak róla képek!
    2.Attól hogy azt mondom hogy ok ,még átgondolhatom hogy+posta+csati=4500 maradt volna a haszon már elnézést ,hogy azt mondtam erre hogy fix 6500!
    3.Mikor kifizetted utána meggondoltad magad ,vagy nem is ilyen procid van!
    4.rakd fel és használd a blokkot.
    5.Nálam tökéletesen és még egyszer tökéletesen működött ergo számomra tökéletes volt.

    A képeken lévő karcok miért akadályoznak meg abban hogy használd amire való?
    komolyan mondom nem értem.

    Én csak egy valakitől félek magamtól."

    Erre ment válasz:

    1) Hol? Tessek mutasd csak meg, de a topiccal egyutt!!!

    2) Eleg baj, ha valaki azt mondja OK es meg atgondolja. :W :W Bravo, ehhez csak gratulalok :D Majd ha megkered egy csaj kezet es igent mond, aztan lemondja az eskuvot jusson eszedbe, talatal egy olyan embert aki hozzad hasonloan gondolkodik. :DD :D

    3) Normalis vagy te????? SEMMI KOZE ENNEK A PROCIHOZ NEZD MAR MEG A HIRDETESEIMET, MILYEN PROCIT ARULOK!!!! Mi koze a karconak, h milyen foglaltu procit hasznalok te idiota, HA UNIVERZALIS lefogoja van :W :W :W

    4) ???Teged kene feltenni majd megmondom hova... :C

    5) :W :W NEM A MUKODESROL VAN SZO HANEM ARROL AHOGYAN KINEZ :W :W
    A KEPEKEN LEVO KARCOK AZERT AKADALYOZZAK MERT HAZUDTAL HOGY TOKELETES ALLAPOTBAN VAN!!!!!! Meg sem vettem volna ha latom hogy milyen.

    Reszemrol veled az ugyet itt a forumon lezartam. Az adminok majd eldontik mi lesz a sorsod. A tobbi meg jon magatol :K Sott, ha kell meg a rendorsegen is fel foglak jelenteni, ezt garantalom, megnyugtatak, es ha kell a vegsokig el fogok menni.

    ps: enis felnek magamtol ha olyan lennek mint te, egy szemet hazug csalo. Amikor az adminok jovahagyjak, a neved ki lesz irva ide es nem csapsz be senkit. Az olyanoknak mint te nincs helye ebben a csodas kozossegben.

    A dolog kimenetel az lett, hogy elküldtött két képet ugy az egyik a blokk bázisáról a másik meg a komplett cuccról, DE TERMÉSZETESEN KÉPET A HIBÁTLAN, TÖKÉLETES ÁLLAPOTBAN LÉVŐ blokkról nem kaptam.

    Szóval igy etet, még ő rágalmaz engemet, hogy ki akarom cserélni meg ilyesmi a szégyentelenje. Egy idő után nem válaszolt a privátokra azért irtam a topikba. A bolondját járatja velem, és szó szerint teljesen hülyének néz, ami látszik a beszélgetésből is. Egész végig a blokk hibátlan működését firtatja, amivel semmi gond, kivéve az, hogy ő ezt TÖKÉLETES ÁLLAPOTBAN-nak hirdette, ami sajna korán sem az, messze nem az.

    Remélem kicsit felgyorsul az ügy menete :F

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

  • tajcsi

    senior tag

    válasz Evgenii #746 üzenetére

    Én tudom nekem mi fogja megérni, ő meg majd elgondolkodik azon, amit tett. Afórumról az ilyen szemeteket meg takarítsa már ki valalki. Felkérnék egy admint, írjon a tagnak egy utolsó üzenetet hogy adja vissza teljes vételárat, ha ezt nem teszi, jöhet a bann.

    Másik, ne haragudj a jogi rizsára nem vagy kiváncsi. Tudom hogy mennek a dolgok, semmi újat nem mondtál a számomra. Azt akarom, hogy a moderátorok döntsék el mi lesz annaka csalónak a sorsa.

    Harmadik, nem szeretem, ha nem olvassák el a hozzászólásom, akkor láttad volna miről beszélek és egyetértettél volna velem, így még most is egy helyben vagyok sajnos, de mindenképpen kösz.

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

  • tajcsi

    senior tag

    válasz Evgenii #748 üzenetére

    Mivel az en felszolitasomr anem valasozl, talan az adminera fog. Az adminok dolga, hogy az ugyet megoldjak itt a forumon aminek az eredmenye remelem bann lesz. A forumon kivuli jogi nem jogi reszt azt majd EN intezem, az az en asztalom.

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

  • tajcsi

    senior tag

    Miért lett törölve az a hozzászólásom amiben UDI-t hívom üzleti vitára?

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

  • tajcsi

    senior tag

    válasz castler88 #1200 üzenetére

    Van az ugy...

    MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

Új hozzászólás Aktív témák