Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibz03

    őstag

    válasz pmheros #284 üzenetére

    "Az utolsó bekezdésedben tőlem idézet mondat végéről kihagytam: a gariztatást." - Tudom, hogy erre gondoltál. Nem értem, miért nem világos neked a dolog. Jercsi a gariztatást vállalta magára, még annak ellenére is, hogy én kértem tőle, hogy inkább küldje el nekem a garipapírt. Ha elküldte volna, úgy adtam volna el a lapot, hogy jercsi sehol sincs a sztoriban, mert van egy lap + garipapír, és kész, nem kell bevonni senkit. De nem küldte el. Hogy miért, ez valószínűleg örök rejtély marad. Ellenben többször, nyomatékosan leírta, hogy hozzá forduljak, ha gond van. Ez nálam automatikusan azt jelenti, hogy ha elpostázom neki a lapot, akkor intézi a garit (esetleg elküldöm neki az összeget a visszapostázáshoz, hogy ne kerüljön pénzébe stb., ezek már részletkérdések). Annak mi értelme lenne, hogy nem küldi el a garipapírt, csak akkor, ha gariztatni kell? Ez teljesen nonszensz, ilyen szituációban erre senki sem gondol. Illetve a "Neked is jobb nem kell időt pazarolnod rá !" üzenetéből nekem egyértelműen az jött le, hogy ha gariztatnom kell, nem kell rá időt pazarolnom, mert ő intézi. Szerintem mindenki másnak így jött volna le.

    Merthogy jercsi nem azt írta, hogy "figyelj, nálam van a garipapír, ha gond van a lappal, szólj, és elküldöm a garipapírt, aztán te elintézed". Neked, kedves pmheros, akkor lenne igazad, ha jercsi ezt írta volna, de ilyenről szó sem volt. :U Ez amúgy is értelmetlen: miért csak akkor kapnék garipapírt, ha gond van? :F Akárhol veszel valamit, azonnal szokás adni garipapírt, jól néznénk ki, ha bemennél az ipon-ba vásárolni, és azt mondanák, hogy "ha baj van a termékkel, gyere vissza, adunk garipapírt, azzal meg gyere vissza újra, és legarizzuk". :U

    Nem akarom tovább csűrni-csavarni a dolgot, leírtam mindent a hozzászólásaimban, utánam lehet nézni, hogy mennyire elégedettek/nem elégedettek velem a tőlem vásárló emberek itt a PH-n. Korrekt embernek tartom magam üzleti téren (és mások is engem), de ez egy vicc, amit jercsi eljátszott. Ha figyelmesen elolvassátok az én hsz.-eimet és az ő reakcióit, érdekes módon vagy kitérő válaszokat adott, vagy össze-vissza beszélt, de értelmes reakció nem igazán jött tőle.

    Részemről befejeztem, akinek nem világos valami, az olvassa el újra a hsz.-okat, ugyanazokat tudnám leírni, amiket eddig is.

Új hozzászólás Aktív témák