Új hozzászólás Aktív témák

  • vonatos82

    csendes tag

    Sziasztok.Én nem szoktam forumokat olvasni.Írni meg bele föként nem.De ezt elolvstam nagyrészben és elég szörnyü dolgok voltak leírva.Nem igazán akarom elhinni hogy ennyi átverés van ebben a dologban.Én is voltam több szolgáltatónál z elmult idöszakban.Nekem igazán rosz tapasztalatom nem volt.Pár hónapj találtam ezt a szolgáltató.Egy fél ór alatt megegyeztünk.Utaltam és mikor haza értem kész volt az elérésem mikor küldtem át a befizetési igazolást.Azután pár nappal késöbb ugy gondoltam szeretnék nagyobb csomagra váltani.Ez pont hétvégére esett.Jeleztem neki msn en hogy lehetne e lehetöség rá.Mondta hogy természetesen és fél órán belül megtörtént a váltás.De fizetni csak munkanap tudtam és ebböl sem volt gond.Használtam és elsö dandó alkalommal fizettem.A másik amit sokan írtatok hogy nem lehet elérni a szolgálttó.Én tudom munkaidöben mindíg msn en van és szivesen válaszol.Munkaidön kivül ha nagy gond van mobilon el lehet érni.A másik dolog a korrektséggel kapcsolatban ö merte azt mondani itt dolgozom és gyere el beszéljük meg.Voltam és tényleg olyan korrekt volt mint írásai alapján.Én feltöltö vagyok indepen ncoron spiryten.A sebességgel nem volt gond soha.Ö azt mondta egyedül vagyok egy vinyón ez valóban így is lehet mert ha huzzák amit feltettem 50mb/s al megy fölfele.Én ezt csak azért mondtam el hogy vannak még korrekt emberek és korrekt szolgáltatók

Új hozzászólás Aktív témák