Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    válasz kíváncsi #387 üzenetére

    De szomoru vagyok, mert egyeb koltsegeket is fizetek, 3 havi tandijam 600 ruppo, tovabba a rent 240/ho...stb.
    Ezektol fuggetlenul egyebkent jol kijovok :D
    Brooklyn az egesz jo hely, voltam ott vidamparkba :)
    Harlem az eleg gazos, de ott sem lovoldoznek azert allandoan. Verekedes, rablas+ilyesmi van, de azert nem mindennap hal meg ember Harlemben sem gyilkossagban.
    Most errol a betorosdirol /ami egyebkent igaz!/ eszembe jutott valami.
    Tegnap voltam egy aruhaz-lancolat /wal-mart/ egyik uzleteben es elsetaltam arra ahol a vadaszpuskakat lehet kapni.
    Leakartam fenykepezni, de nem volt nalam fenykepezo, de legkozelebb eskuszom lefenykepezem mert ezt kozkincse kell tennem.
    Szoval a kovetkezo torveny allt a pultnal:
    21 Even alul es este 10 utan nem vehetsz puskat. /???/ Tovabba 10 utan toltenyt sem vehetsz, viszont toltenyt mar 18 evesen is vasarolhatsz. Persze csak reggel 10 es este 10 kozott :DDD
    Semmi engedely nem kell hozza, es jogod van /van olyan allam ahol kotelezo/ a lakasodon tartani onvedelem celjabol fegyvert.

    Kulonosebben nem vertek nagy dobra Clinton mutetjet, tudok rola, ennyi.
    Ivanrol is hallottam, de meg Frances sem csendesedett le, legalabbis tegnap este mar Atlanta fele kozeledett. Meg mindig megy, de mar azert gyengul :)

    Hiressegekkel meg nem nagyon talalkoztam,de nehany akad. Andy McDowell ugyanebben a varosban lakik ahol en, parszor mar szolgaltam ki. Aranyos no, de mar egy kicsit oreg. Ja es nagyon szepen beszel.
    Most az is szamit, hogy csak lattam, vagy talalkoznom is kell vele?
    Voltam par koncerten, Aprilisban Metallican voltunk haverommal Charlotte-ba, Par eve meg Floridaban voltam Destiny's Child, Nelly, Nas, Usher...stb koncerteken szoval oket lattam elobe, de nem talalkoztam veluk.
    Viszont elofordult egyszer, hogy megfordultam egy talca piaval a barban es James Belushi meg a haverja Dan Aakroyd ott soroztek a pultnal...Sajnos mire kihordtam a piakat mar nem voltak ott, felmentek a Club Floor-ra, /az a legelitebb resze a szallonak. Mel Gibson-t nem engedtek be a gyerekeivel, mert az a hotel szabalyzat, hogy 18 ev alatt nem mehetsz be :D/
    Na roviden ennyi...
    Egyeb?
    ui:fekakbol vannak nagyon-nagyok!!
    ui2: L.A. maga egy isten, de a Disneylandben meg ott nem volt szerencsem lenni, csak Orlandoban.

    [Szerkesztve]

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák