Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    válasz kíváncsi #327 üzenetére

    Ez nem egeszen van igy...
    Aki szemet modon viselkedik, ketszinu sz@r ember azt itt is ugyanugy kiveti magabol a kozosseg
    Egyebkent jol hallottad, van nehany olyan aki ''raakaszkodik'' az emberekre.
    Pl az en esetemben is volt egy srac, aki allandoan a nyakamra jart, hogy valahogy intezzek mar neki TAX kartyat /Ado kartyat/ mert kell a jogsijahoz, ahhoz nem adnak. En meg nemtudtam vele megertetni, hogy most megis hogy intezzek neki adoszamot, mikor nekem mar van. Most menjek be az irodaba es csak ugy kerjek egy olyat ''Huszar Bela'' /fiktiv nev/ nevere? Vagy hogy? Na persze akkor jott az, hogy legalabb menjek mar be vele, mert o nem tud jol angolul es majd biztos jol leugatjak. Mondom rendbe, gyerunk /qrvara nem volt kedvem azert 40 percet utazni a belvarosba, hogy bemenjek vele/, segitek, vegulis mert ne hat szerencsetlen mit csinaljon jogsi nelkul, hatha...Bementem, hazudtam az irodaba, hogy az iskolahoz kellene neki mert keri /most mondjam azt, hogy fekete munkas, aki nem fizet adot, csak kene neki a jogsihoz? :F/ erre a no kirohogott es meg velem is elkezdett kotekedni hogy, furcsa ez neki hogy iskolaba akar menni, de nekem kell forditani mert nemtud angolul. Akkor ravagtam, hogy pont azert jott, hogy angolt tanuljon.
    Aztan csak nem fogadta el az aplikaciot, /egyebkent egy ganaly angol no volt, meg csak nem is amerikai - megismertem az akcentusat :D/ es odaig fajult a dolog, hogy meg velem is g*cizett, hogy egyalatalan engem beengedtek-e a hataron, nem-e beszoktem meg ilyenek...na akkor felment az agyvizem...
    Na a tortenet ott folytatodott, hogy aztan a srac vett egy hamis adokartyat valami 200 dolcsiert egy mexikoitol es megkert, hogy menjek be vele a DMV-be /olyasmi mint Mo.-n a BM/ es segitsek neki a jogsiban. Na akkor mondtam meg, hogy bocs de en nem akarok azert a rendorsegen kikotni, mert lekapcsolnak teged a hamis szaroddal /nemtom hogy gondolta, hogy egy hivatalos helyen majd nem ellenorzik vissza, hogy eredeti-e??/.
    Egyebkent en szemelyszerint tolerans vagyok minden magyarral aki kijon, mivel en is az vagyok es probalok segiteni ha megkernek. Ezzel altalaban a legtobb regen kint elo magyar igy van /van olyan is aki nem...ez van/.
    Egyebkent van par magyar haverom is es nagyon joban vagyunk, en mindenkivel joban vagyok aki nem hulye...:D
    Bocs az estimese hosszusagert, de kicsit elvoltam maradva a topicban :D


    [Szerkesztve]

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák