Új hozzászólás Aktív témák

  • aurum

    senior tag

    válasz tiv83us #198 üzenetére

    /*
    Senki nem azert bizonyitja, mert kenyszeritik ra.
    Nem azt irtam, hogy semmit sem tudnak semmirol csak USA-rol, hanem azt hogy nem tul tajekozottak.
    */

    ja igen azert van britninek kanada a tengerentulon :)))

    /*
    Egyebkent tavaly augusztusban voltam otthon, azt nemtudom, hogy a skinhead-ezes divat-e vagy sem, de ez valoszinuleg csak a magyaroknak nevetseges, hogy kifejezzek a hazaszeretetuket. /Mar akinek van.../
    */

    azzal hogy meg a seglyukukba is csillagos savos zaszlot dugnak teszik nevetsegesse azokat akik komolyan gondoljak. szoval nem a hazaszeretet nevetseges, ahnem a kifejezesnek ez a modja. es ez a mod csak akkor jon elo ha nagyon bizonygatni kell.

    /*
    Itt senkinek nem szolnak kulon, hogy Julius 4.-en (a fuggetlenseg napjan) tedd ki a zaszlot, vagy esetleg egy kis jelvenyt.
    */

    hat itt zsolnak hogy marc 15-en kokardat vegyel? nem. akkor es ott van a helye. de hetkoznap???

    /*
    orulok hogy jokat szorakozol rajta otthon es csapkodod a terdedet, mikozben egy amerikai filmet nezel...
    */

    az, hogy valami nevetseges nem vonja maga utan a terdcsapokoast. inkabb sajnalom oket, hogy mennyire meg lehet oket vezetni.

    egyebkent voltam kinn parszor. ahogy en latom. van aki nagyon jol el, de a tobbseg eleg szar korulmenyek kozott.

    ja azt is lattam, hoyg az ottani egyetemek foleg indiai, kinai emberekkel vannak tele. szoval nemsokara rizs lesz a bigmac-ba. a masik meg a rengeteg spanyol, foleg kaliforniaban. szerintem tobb van beloluk mint feher.

    imho amerika agyaglabakon all. mert az a neopcsoport aki felemelte lassan kisebbsegbe kerul miden teren.

    I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

Új hozzászólás Aktív témák