Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phiotr

    csendes tag

    Sziasztok!
    Teljesen hozzá nem értő vagyok a témában, úgyhogy kérlek majd próbáljatok majd ennek megfelelően fogalmazni a válaszban :D Megrendeltünk 1 TRIO M csomagot a 8. kerületben egy panelbe. A TV az kifogástalanul működik, a telefont nem használjuk az internettel viszont gondban vagyunk. A panelben vasbeton falak vannak és az internet csak abban a szobában működik megfelelően, ahol a wifi el van helyezve. Az egyik szobát 3 fal is elválasztja a másikat csak 2. Az egész lakásban jó a Wifi jele, ennek ellenére a wifis szobán kívül a lakás minden pontján sebességcsökkenés tapasztalható. A sebességcsökkenés mértéke úgy vettem észre, hogy a távolságtól függ, és például a wifis szobában 1 megabittel töltök, míg a 3 fallal arrébb lévőben csak 50 kilobyte-tal. Kérlek mondjátok meg, hogy mi lehet a probléma, és mi a megoldása? Gondolom a netkábel használata megoldaná a gondokat, de nagyon rondává tenné a házat + az ajtókat sem tudnánk zárni, tehát szeretném ha ez az utolsó utáni lehetőségként jönne szóba. Előre is köszönöm a segítséget. :R :R

  • Phiotr

    csendes tag

    Köszönöm szépen a válaszokat! Szépen végigpróbálom majd a felmerült lehetőségeket, olyan sorrendben, ahogyan tudok kölcsönkérni a megemlített módszerekhez szükséges felszereléselből, és akkor végigtesztelgetem őket. Még egyszer köszönöm a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák