Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbocskai

    tag

    válasz interstate76 #61319 üzenetére

    Hazugság, de lehet, hogy cím és kompetítor függő. De a rendszerükben gyakorlatilag elemenként pakolható össze minden és megmondhatja az ügyfélszolgálatos, hogy melyiket mennyiért adja meg. Kb beikszelheti, hogy 120as net 2000/4000/6000 tv ugyanígy, eszközök úgyszintén, lehet így a connect box is egyszeri 8000 HUF vagy "ajándék". Persze ezektől függ a jutaléka is a callcentereseknek, így ők akkor járnak a legjobban ha
    nyugdijasra rásózzák az alap listáron mindent. Sajnos undorító, de tudom ezeket mert ismerem és láttam a rendszert. :)

    Van ismerősöm aki 500as netet, gold tv-t, 2 tv kiállást, telefont kap 5000 FT alatt, csak mert elérhető náluk a hulla olcsó Digi, és hisztizett, alkudozott egy sort az ügyfélszolgálaton, amivel gyakorlatilag fél árra alkudta le az egészet.

    [ Szerkesztve ]

  • rita7107

    aktív tag

    válasz interstate76 #61319 üzenetére

    Digital gold + Horizon Go HD / 240 net + telefon

    :-)

    Hozzá teszem 11 éve vagyok ügyfelük. 2 évente megújítom a szerződést, de mindig kamuzok nekik hogy elmegyek. Így mindig jó csomag díjat adnak.
    Most azt találtam ki, hogy az előző díjért ne változtassunk, de adjanak két mobil előfizetést. :D
    Na ebbe már nem mentek bele. Se mobilt nem adtak ingyen. :D Nem is tudom miért... :D
    Ez volt pénteken, aztán hívtak hétfőn, hogy mit döntöttem? Kell a nagyobb net + módosított tv előfizetés.
    Mondtam nekik, hogy nem inkább megyek, ha nem találnak ki valami mást. Vártam 10-15 percet és jött az ajánlat. :D
    Mivel egy mobil szolgáltatónál dolgoztam mint céges kapcsolattartó 4 évet így tudom hogy meddig szabad menni. Utána már pofátlanság lenne, és elhajtanak minden fajta kedvezmény nélkül. Tehát már én esnék pofára. Az meg nem jó.

Új hozzászólás Aktív témák