Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz ztsoft #49640 üzenetére

    Nem érdekel a miért, de most már a hiszti után érdekelt, ki írta, meg is néztem, csak forrást kellett volna megjelölnöd néhány szóval. Nekem is gyanús volt az írás, még mindig nem zárom ki, hogy nem ő írta. És akkor most ettől essünk hanyatt? Ez a példa nagyon jól mutatja, hogy miért nem ad a UPC nagyobb tudású boxot. Ez egy nagyon jó szemléltetés arra, hogy miért ad technikailag évekkel elmaradott eszközöket és miért nem fogunk még jó pár évig előrelépni ebben.
    Mondjuk engem nem zavarna ez az egész egy esetben: megveszem magamnak a csodaboxomat 30-40-50 ezerért, nem érdekel az ára. De kérem az összes eddig megfizetett szolgáltatásomat akadás / hiba és kiesésmentesen. Érdekel engem milyen sz*rt akar rám sózni? Nem igazán, ha engedélyezi a szolgáltatásokat megfelelő módon nem a saját eszközükkel. Ha nem akar maga ellen dolgozni a upc, akkor szedje össze magát, mert a kisebbség is elég nagy bevételkiesést tud/fog okozni nekik.
    Akinek meg elég lenne alapból egy koax kábel is, mert 2016-ban extrának számít egy sorozatfelvétel rögzítés vagy beépített HDD vagy normális EPG vagy akár csak a normális kezelőszoftver, annak tényleg nem kell még ez az elavult csodabox sem. Hozzá van szokva a kis koax kábeléhez, bedugja a tévébe, elindítja az automata keresést és kész is. Ja, hogy ez már nem elérhető alap szolgáltatásként. Ja, hogy neki nincsen igénye "extrákra". Ja, hogy már vége az analóg sugárzásnak és rég nem így működik ez az egész?
    Az hol az én problémám? Komolyan a többség miatt lesz rosszabb a kisebbségnek és emiatt nem fogunk "fejlődni"?

    (#49641) tomp Dehogy félrevezetés, ez belsős "szabály". :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák