Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    válasz #54715584 #49607 üzenetére

    A nyugdíjas Marika néni megnézi a kedvenc szappanoperáját, és örül ha be tudja kapcsolni ezeket a modern kütyüket.
    Aki pedig már ott tart hogy visszateker, sorozatfelvételt programoz, az el tudja olvasni az apró betűs részt is. Ha máskor nem, hát utólag. Nem mellesleg a honlapon is ott van a tájékoztató: Az elérhető műsorok megjeleníthetősége az egyes tartalomszolgáltatók tartalom megjelenítéséhez fűződő jogosultságaihoz igazodnak.
    Ott a belinkelt PDF, hogy melyik csatornán mit tud. Nehogy a UPC legyen a hibás azért, mert olyant veszel meg amit csak a reklámokból ismersz, és nem tájékozódtál előre! De ott van az internet megannyi lehetősége az információszerzésre pro és kontra. Persze a másikat hibáztatni evidenica, magamat nem hibáztatom...
    Természetesen én sem olvastam végig az ÁSZF-et, sem a UPC-ét, se másét.
    De!
    Átböngészem a díjcsomagot, hogy mi van benne mi nincs benne, mi mennyibe kerül.
    A reklám hatására rohanok a boltba, és az ÁSZF kielemzése után rohanok a boltba között van jópár fokozat. Egy tudatos vásárló nem azért lesz előfizető, "mer a Norbi mondta..." (Már ha emlékszik valaki arra gyümölcs joghurt(?) reklámra)

    Nem védem őket, védjék meg magukat(fb-on pont beolvastam nekik, hogy ügyfélszolgálaton nem cserélik a hibás boxot), de nem tetszik hogy számon kérnek rajtuk ki nem mondott dolgokat. (még ha sugallatnak hat akkor sem)
    Nem azt mondták, hogy "Tárolom az összes tévéműsort, így 7 napig bármikor vissza tudja nézni őket."

    A reklámnak az a dolguk hogy eladják a szolgáltatást. A szolgáltatónak, meg az, hogy teljesítse az ÁSZF-ben rögzített elvártakat. Per pillanat a kettő között ha nem is szakadék, de távolság van. A cisco sem bírja a meleget, néha megakad az enyém is. Túl nagy fenék van kerítve a 60 fok feletti hőmérsékletnek. Persze ha a cisco-ban van 55 fok az még elmegy ;] Nem azt mondom hogy tökéletes a horizon box, nincs vele személyes tapasztalatom, de nem azonos mércével méritek a hibáikat előnyeiket.

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák