Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pjen

    félisten

    válasz Mate #26035 üzenetére

    És ha már ők elcsesztek egy pozitív és jó dolgot,nekünk is el kell :F

    taip:hívd fel a 1221 et,kapsz segítséget.

    [ Szerkesztve ]

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Mate #26035 üzenetére

    Nekem kiküldték a mai nappal e-mail-ben (nem UPC-s email-re), amiben ott virít a felhasználói név és a jelszó hozzá. Nekem jelenleg csak egy sima telefonos cisco modemem van - bár telefont korábban lemondtam - amit fiber 60 rendelésekor hoztak beüzemelésre

    Intruder2k5 be is rakott egy ilyen értesítő levelet. Nálam annyi volt az eltérés, hogy beírták konkrétan a nevet is. Az e-mail-ből értesültem délelőtt erről az akcióról, előtte nem hallottam semmit róla. Egy fél óra múlva találkoztam egyik barátommal, aki újságolta, hogy postai levélben értesítették 1-2 hete UPC részéről, hogy fog kapni egy új modemet (gondolom más is volt a levélben, de bővebben nem tudott mit mondani a levélről) és a mai nap délelőtt, érted! szombat délelőtt :F postás hozta neki a UPC-s modemet. Ki is bontottuk gyorsan, hogy szemrevételezzem. Egy Ubee HGW volt a dobozban. Én nem kaptam ilyen értesítő levelet és egyelőre HGW-t sem.

    Az aktiválás módjához nézzük már meg kicsit a másik oldal érdekeit is. Ha a felhasználónak (akinek fingja nincs erről) kellene aktiválni ezt a "nagyszerű" funkciót, akkor UPC ki is törölhetné vele a nemesebbik felét, tehát a helyükben én is pont ugyanígy cselekedtem volna, még ha ezt is váltja ki azokból a kevesekből akik itt ezt szóvá is tették. Tessék nyugodtan a szolgáltató fejével is átgondolni a dolgot.

    Én úgy gondolom valamikor használni fogom a szolgáltatást, mert nyújthat számomra valamit. Az más kérdés, hogy a valóságban mennyire lesz használható. Addig is mehet a szájkarate az ügyben mert eddig úgy látom elméleti síkon történtek itt az események.

    Ismeretségi körömben lévő HGW tulajok akarom mondani bérlők, erős korlátokkal és némyelyiküknél + normális wifi résszel rendelkező router kiegészítéssel használják a wifi hálót. Sajnos ilyen gyenge wifi kialakítású eszközökkel nem sok jóra számítok egyébként használhatóság tekintetében.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák