Keresés

Aktív témák

  • M_AND_Ms

    addikt

    válasz Mate #7052 üzenetére

    Erről írtam én is.

    "Aki nem akart felvenni, arra is ráerőltették" - ez ugye nem tekinthető a box hibájának.

    "fogyasztott mint állat." minden készülék fogyaszt, ami működik. Ne feledjük, hogy ezek a boxok sohasem kapcsolódtak ki, csak a kimeneteket kapcsolták le, meg utóbb már a hdd-t. Az én független boxomban is beállítható, hogy teljes standby, vagy csak amolyan imitált standby legyen. (ezt az újabbaknál a upc is bevezette mélyalvás néven).. Ennek ára volt: lassabban indultak a boxok a mélyalvásból. Amúgy érdekes az én boxom is elnyammogja a 10W/h-ot standby-ba ha úgy állítom be, hogy a kijelzőjén akkor is ott legyen az óra. Amúgy 1W/h alatti.

    "Nyáron halál lesz" A melegedés viszont tényleg botrányos. Én is gondoltam még anno, hogy télen a teámat rárakom, hogy melegen (vagy inkább forrón) tartsa. Hála égnek nagyobb gondom azért nem volt: havonta egy-két fagyás, néha egy-két érdekes önálló működés (pl.: csatornák közt lépkedve egyszer csak visszaugrott vagy 20-at)

    De összességében a Upc boxokba beleépített (bele tervezett) szolgáltatások jók és hasznosak. Az más kérdés, hogy itt sem sikerült egy viszonylag bugmentes fejlesztést végrehajtani. A teljes epg botrányosan lassú volt és sok volt a fagyás, stb.
    De higgyétek el, más független boxok is hemzsegnek a hibáktól. Pl.: az enyémben felvétel közben nem lehet más, már felvett műsort nézni, ha az epg-ből egygombos felvételt állítok be, akkor nyugodt szívvel kitöröl egy, már beprogramozott időzítést, stb.

    Most meg az új mediacard-os megoldásánál mindenki megismerheti a saját tv-jének hiányosságait és hülyeségeit (pl.: epg alatt se kép, se hang nincs - Pana és Lg esetében)

    Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

Aktív témák