Új hozzászólás Aktív témák

  • stepe

    csendes tag

    válasz gyilok23 #8883 üzenetére

    Miska!!!Kezdjük az elején.Belépsz a játékba ha lehet a megkezdés előtt nyomsz egy f10-et és beírod hogy demorec Miska1 (a Miska1 lehet más név is csak példálóztam)Evel a parancsal a gép elindit és felvesz egy demót az aktuális map-ről,amit később ha kilépsz a játékbol a főmenüben Community(Közösség) Demó almenüben megtalálod.Amikor inditod a demorec parancsot és hibajelzést ad ki akkor be kell menni My document>my games>Unreal Tournament 3>UtGame>Config >Ut engine -ba.Megnyitottad az utEngine-t megkeresed
    [Engine.Engine] résznél Language=INT és átírod INT=HUN (vagy forditva)igy elvileg nem ad ki több errort és felveszi a demot amit bármikor ujranézhetsz.Ez volt az első fele.Most ezután szükséged van egy fraps nevü programra amit be tudsz állitani hogy felvegye a monitorodon lévő képet vagyis játékot amit lement neked egy avi fájlba (a progiba be lehet állítani egy gyors gombot pl F12,tehát elinditod a demót nyomsz egy f12-őt és már késziti is az avit ami baszott nagy lessz ugyhogy oda kell mentsd ahol sok az üres hely)Ha már megvan az avi akkor már csak sűriteni kell hogy kissebb legyen mert pár perc is gigákat foglal.Ehez én Windows Movie Maker2.6-st használtam nagyon egyszerü a használat.Hosszabban ennyi :DD remélem igy nem annyira bonyolult

    [ Szerkesztve ]

    Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

Új hozzászólás Aktív témák