Új hozzászólás Aktív témák

  • tibike8

    őstag

    válasz Tangerine #97 üzenetére

    Hát tényleg jó lenne tutira menni, nehogy valami szabvány miatti különbség miatt koppanjon valaki. Én meg gondoltam megkérdezem a http://www.mykameleon.com- on megadott e-mailra hátha válaszolnak rá.:U
    Egy hozzáértőbb ismerősöm azt mondta, hogy meg kellene tudni, hogy milyen chip van benne és akkor biztosra lehetne menni. De szerinte is működnie kellene itthon.

    Egyébként nekem úgy néz ki, hogy összejön az, hogy Amerikából behozza egy barátom személyesen - tegnap lebeszéltem vele (csak az a baj, hogy október még messze van), de legalább addig kiforrja magát a 10- es és lehet, hogy én is arra nevezek be, ha megfelelő lesz az ára. (Ámbár itt meg az lesz egy kicsit gond, hogy mivel ez töltős, át kell alakítani az amerikai 110V- ról európai 220V-ra)
    Mondjuk arra kiváncsi vagyok, hogy hol mennyiért adják majd a 10- est. Van ahol márciust írnak a megjelenésnek, van ahol meg áprilist. Egy helyen 100 Fonttért volt előrendelhető. Ez nagyon sok, legalábbis nekem. Bízok benne, hogy Amerikában az év vége felé elég kedvező áron hozzá lehet majd jutni. Na majd látjuk...

Új hozzászólás Aktív témák