Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • otodik

    újonc

    Nekem ilyen atom-L-em van, volt Atom-om is, de miután egy távolsági busz áthaladt rajta a maga 10 tonnájával (első-hátsó kerékkel), már csak 1 hétig szolgált :(

    Hát, az L az jóval nagyobb és jóval nehezebb, cserébe 4300mAh akksi bírja minimum 2 napot. Kurva gyolrsan tölt :) (faszomat érdekli hány-pont-nulla a töltés, gyorsnak meglehetősen gyors) és hát momentán már nem léteznek 4"-es mobilok. Nekem túl nagy is, ezért a Jelly 2-t is megrendeltem, decemberre azt is leszállítcsák.

    A készülékkel konkrétan ölni lehet, ha kalapácsként használnád valaki fején. A oldala gyönyörű alu boritást kapott, a gombjai csodálatosak műxenek.

    Az Unihertz már bizonyított, hogy nem silány kínai gagyi, még ha kínában is gyártják. Az ügyfélszolgálatról annyit, hogy az egyre-hangosogó csengést/ébresztőhangot a kedvemért implementálták. Azért nem semmi... (direkt rákérdeztem, hogy ez egy Android funkció, amit csak engedélyezniük kellett, de azt írták nem, ezt meg kellett programozniuk)

    A hívás minősége és az audio nagyon rendben van, a speaker jó hangos tud lenni....

    Egyik eladóvá fog válni, szerintem ez az atom-L lesz az. Nekem semmi bajom nem volt se az Atom, sem az Atom-L gumi boritásával, azt hittem ez csak Ázsiában probléma ahol több mint 50% a páratartalom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák