Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achilles209

    tag

    Halihó!
    Tud valaki megoldást olyan problémára, hogy cardboard programoknál a kamera automatikusan jobb fordul szépen lassan.
    Tesztek szerint az összes szenzor jól működik, nincsenek folyamatosan változó koordináták egyikben sem, de a cardboard mégsem jó.
    Ja, és az iránytű is elég fura. Ha balra fordulok a telefonnal, akkor az iránytűnek értelemszerűen jobbra kellene fordulnia, hogy irányban maradjon, ehelyett ex sebességgel ő is balra fordul.
    Mi lehet vele?

    °°\@_

  • Achilles209

    tag

    Nekem is van egy, de majd most veszek egy másikat is.

    Tapasztalataim a következők:
    - Az enyém nagyon melegszik, lehet beázott kicsit az előző tulajnál.
    - Az iránytűm fordítva forog, mint kellene :C
    - A giroszkóp folyamatosan balra húz

    Ezeknek a hibáknak köszönhetően használhatatlan VR módban, pedig azért király ez a telefon, mert ebben van a létező legjobb kijelző, és emellett giroszkóp is van benne, tökéletessé téve VR használatra.

    Ezek a dolgok nektek rendesen működnek?

    És néhány tanács azzal kapcsolatban, amiket itt olvastam:
    - Az akku probléma megoldható azzal, hogy maximum 1A-es töltőt használunk, a gyári túl erős neki, csoda, hogy nem robban, mint a Nexus :))
    - ROM-ok és telepítési leírások letölthetők innen: [NeedROM]
    - Nekem is sokszor újraindult a gyári ROM telefonáláskor. Az újakkal, amiket eddig használtam, nem. Jobbak, mint a gyári, főleg a CM13-asok. Viszont néha droppolja a wifit, és nem akar csatlakozni, csak ha elfelejtetem vele az összest. Ilyet más telóm is csinált nem gyári ROM-al, vannak auto connect programok a Play-en.
    - Lehet venni hozzá bőr, mágneses flip tokot [Ezt a típust], ami automatikusan lezár, ha becsukod, és felold ha kinyitod. ettől agyvérzést kaptam, mert ha kinyitom, feléled, de mikor hátrahajtom a fedlapot, akkor kikapcsolja, mert elég erős a mágnes benne :((
    - Ha nem támogat 32GB-nál nagyobb kártyát, akkor meg lehet próbálni például azt is, hogy egy 64-esre 2db 32-es partíciót rakunk. Nem biztos, hogy működik, de egy próbát megérhet.

    [ Szerkesztve ]

    °°\@_

  • Achilles209

    tag

    válasz papika4 #1593 üzenetére

    Nekem Zerom van, de a legtöbb teleonnnál így találod meg:

    - belépsz a telefonkönyvbe, kiválasztasz egy névjegyet, szerkesztés, és ott a beállításoknál csengőhang választása.

    - Általános csengőhangot pedig a beállítások/eszköz/hangok menüpont alatt lehet választani.

    Remélem, tudtam segíteni.

    °°\@_

Új hozzászólás Aktív témák