Aktív témák

  • kjani18

    őstag

    válasz joshua7 #941 üzenetére

    Kedves joshua7

    A 60 pirosam ( te biztosan tudod ) kb. 2 - 300 üzletet takar. Sokszor, mivel délután 5 -ig dolgoztam, utána be a kocsiba, ezerrel irány a posta, mert megígértem, hogy aznap feladom a cuccost. Ennyi pont összeszedése egy bizalmi érték!
    Ezt most kb. 2 - 3 hét alatt 12 üzlettel elérheti bárki, ( szemben az eddigi pld. 200-al ) egy hónap alatt a béka segge alatt leszek, pedig sok jó magyar forintot (benzin, csomagolás amit nem számoltam sosem) illetve időt költöttem rá! Ez egy szerzett jog, érték, amit törvény szerint nem lehetne elvenni.

    Ezt most lenyúlták ( elinflálják ), hogy kinek a haverja akart íly módon megszabadulni a feketéktől, azt nem tudom, de semmi más magyarázatot nem sikerült kiagyalnom erre a váltásra.
    Ha tudsz egyetlen érvet mellette, ami ha csak részben is, de ellensúlyozza a kárt amit nekem okoz, fejet hajtok!
    Az oldal amúgy tetszik, ami még probléma lehet, ígéretet kaptam a megoldására.

    Üdv
    Jani

    Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

Aktív témák