Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    újra hi! :)

    kéne egy kis zsé, és kukázok pár nem használt cuccomat.
    (idáig rendkívül egyedi a történet.) :DDD

    grafikai, grafikus, vagy digitalizáó tábla.
    ahogy tetszik.
    tájékozódni akartam az áraktól, bemásztam a beviteli eszközök-be.
    itt még hasonló kategória sincs.
    ha már "digitalizáló tábla" kategóriát nem is, de ide egy "egyéb eszközök" menüpontot kéne faragni.

    egyelőre fel sem tudom adni a hirtetést rendesen, mert csak a teljesen általános "egyéb hardverek" kategóriába lehetne beömleszteni, ahol senki meg nem találja, ha ilyet keres.
    úgy kellett keresnem nekem is a leendő konkurenciát, mire nehezen talátam a nagy ömlesztékben párat...

    (nem sürgős, ráér ma is.) :U :DDD

    :R

    ****

    más.
    rengeteg hűtőt faragtam, külön hirdetgettem is.
    a cél igazából talán nem is az eladás volt, (az is kicsit), hanem egy felület biztosítása, ahol tudtam mutogatni, és tudtam neki elképzelt értéket kreálni.
    a hirdetések lejártak.
    nem szeretném őket egyesével meghosszabbítani, majd karbantartani, mert baromi unalmas.

    mivel hogy külön már nem is akarok eladni belőle, csak egyben esetleg valami elmeháborodott gyűjtőnek, aki vitrinbe teszi őket.
    mi van, ha most az összesnek készítek egy közös hirdetést?
    (nem tudom, hogy az utolsó, különálló hirdetés 30 napon belül járt-e le), szóval ha egy teljesen új hirdetésbe berakom az összeset, az a fedalás ismétlés kijátszásnak minősül-e.
    természetesen csak ez az 1 menne, a többi nem lenne újra aktiválva az említett okok miatt.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Aktív témák