Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz föccer #277 üzenetére

    Pedig az egy értelmes alternatíva lehetett volna. Elhiszem, hogy esetlegesen a "nagy" hirdetők miatt kell új design. Csak hát ők látogatottság után fognak hirdetni/fizetni. Az hogy itt hányan szapulták az új designt és hányan nem az nem sokat mond el, ezért nem lenne hülyeség kezdetnek egy 5k useres hivatalos felmérés mondjuk.
    A régiben lehetett volna egyes opciókat fizetőssé tenni, pl több up fizetős, több hirdetés fizetős,esetleg keresett szóban listára előrehozás, stb. Az ilyen kis apróságok is generálhattak volna elég bevételt talán, de ugye ezt már nem tudjuk meg.
    Az úgy netto hülyeség, hogy félnek az emberek az újtól, az új verzió közel sem annyira átlátható/kezelhető mint a régi. Sok dolog feleslegesen van, sok túl van designolva, sok üres hely van aminek nem kéne lennie, túl nagyok a bötűk, hsz-ek színvilága egybefolyasztja az összeset.
    Ha már mindenképpen ez marad akkor ezeket kellene valahogy optimalizálni. Attól nem fog nőni a látogatottság, ha az ember csak muszájból fog felmenni elintézni amit feltétlen kell és nem böngészget órákon át "csak úgy" alapon.

    dodopek: Ezt anno megígérték, azért nem nyúlnak a régihez mert majd az újban pótolva lesz. Sokan írtuk már, sztem ez csak adatbázis kérdése, ha nem tévedek nagyot fél órás munka max. Gondolom ezt pótolják majd, fél Mo. hiánycikk.

    szerk: hackeeeee: Nemrég változtattak a k&h netbankján. Előtte régi apró szerű felület volt, frankó kis kőbaltás, de működött, egyszerű, átlátható volt. Az újat szoknom kellett két napig. Kapott új designt, fejlécek átszerveződtek felülre mint az új apróban is, szép kis gombocskák. Viszont kapott valóban sok új opciót, aki kényelmesebbé teszi és valóban néhány nap átállás után úgy kezeli az ember mintha évek óta az lett volna.
    Semmit nem változtattak a régi színvilágon pl.

    hackeeeee: Első tesztüzemmel hagyjál már:D 1 hét bannt kaptam ;] pedig messze nem olyan hangnemben írtam hogy akár egy órát is érdemelt volna...

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák