Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    válasz ubyegon2 #38112 üzenetére

    OK, akkor témailag viszont különválaszthatjuk az otthoni felhasználást, amire neked is tökéletesen megfelel a Linux"

    Bingó! Csak én nem bemegyek a munkahelyre dolgozni egy másik géppel hanem mindig nálam van a melós és a szórakozós pc, egy darab hardveren.

    És igen, tökéletesen megfelel a Linux. Te szajkóztad hogy akkor minek nekem linux, azért mert jó és nekem tetszik.
    Az egyéni pechem hogy 2 évig szívtam vele de most tökéletes.
    Ha ilyen pontosan követed más fórumokon is a tevékenységemet akkor láthatod hogy a hsz.-aim 90%-a megmagyarázhatatlan hibákkal kepcsolatos. Itt is próbáltam rendszeres segírséget kérni de szerintem vagy hülyének néztetek, vagy nem hittétek el a leírt sorozatos hibákat.
    Ezért lettem itt gúny céltáblája és ezért mentem máshova kérdezni pedig minden leírt hiba az úgy volt, jött a semmiből, ha 1-et megoldottam, 2 jött helyette.

    És amikor elkeseredetten megírtam egy blogba AZT amit ÉN tapasztaltam, mert minden úgy volt ahogyan ott leírtam, na akkor végképp megtalált mindenki.
    És igazságtalanul.

    Ha Te egy ilyen indulással mennél bele bármibe, új autó, új lakás, új barátnő új OS stb, megkérdem te hogyan álltál volna hozzá? Ugyanúgy mint én, először reménykedve hogy javítható, aztán az 50. hiba után kétkedve, a 100. után dühösen és és ennek hangot is adva.
    Más már rég feladta volna a fenébe.

    És ha valamikor is lefikáznál vagy becsmérelnél, jusson eszedbe hogy én 2 év kőkemény szopás és csalódás UTÁN itt vagyok és aktívan használom, sőt megszerettem ezt az OS-t.
    Nem tudom, hányan tartottak volna ki ILYEN előzmények után? Őszintén. Szerintem 1000-10.000ből ha 1.
    És az én voltam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák