Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz I02S3F #37533 üzenetére

    Szerintem ha nem 100%-ig látod át, mit honnan szed ki, inkább ne használd. Ezek az árva csomagfoszlányok szinte tutira nem okoznak gondot, helyet sem foglalnak. Nem érdemes kockáztatni. Anno kipróbáltam persze kíváncsiságból, de a napi használatban lévő rendszeremen nem fogom. Itt bőven elegendőnek tartom azt a pár ismert pucoló parancsot.

    A Bleachbit-re is azt írták anno, hogy root alatt futtatva csak az használja, aki pontosan látja, mi történik. Mondjuk aki pontosan átlátja ezeket a folyamatokat, az meg nem fog ilyesmit használni, szóval......inkább éles rendszeren ne használd Te sem!

    Persze ez csak saját véleményem, ettől még mélyebb tisztításra, orphan file töredékek eltávolítására javasolják sok helyen.
    Ubuntu 20.04-től meg már annyira megváltozott minden, hogy sok program csak snap-pal rakható fel.....egyre gázabb a helyzet.

    Emiatt említettem előbbi kérdező ft-nak is, hogy ha nagyon bele akarna mélyedni, akkor vannak ezek, remélem ebből átment, hogy csak úgy ne ugorjunk neki! :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák