Keresés

Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    válasz vizimi #12791 üzenetére

    Megnyitod GIMP -et. File->Létrehozás->Képernyőkép-> itt én arra szoktam menni, hogy Lefotózandó terület kijelölése-> Képkészítés gomb-> Kijelölöd a területet az egérrel->Ezután GIPM ben ott lesz a kép, ha akarod szerkeszted ha nem nem->Fájl->Mentés másként->Itt beállítod hova tegye alul file típust én JPG ben szoktam menteni. Ezzel kész. Utánna. Képfeltöltö-> itt megadod az utvonalat alul a mail cimet->megvárod míg feltölti van hogy sok idő!-> utánna legalul a közvetlen link ezt másolás-> itt PH!-n hozzászolásban link gomb majd beillesztés-> utánna vissza a képfeltöltös oldalra ott a kis képre jobb klikk majd kép cimének másolása->visszajösz PH! hozzászólás szerkesztőbe elvileg a "link" kéken lesz szóval kijelölve akkor nyomsz egy Kép gombot majd oda beilleszted a kis képnek a cimét. Igy betesz egy kis képet és ha ráklikkel valaki akkor nagyban megnyitja. Ennyi. Ha nem megy kérdezz. Ja a Kép gomb után beilleszted a kis kép címét utánna már annak nevet nem kell adni.

    [ Szerkesztve ]

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Aktív témák