Aktív témák

  • ronaldu98

    tag

    Sziasztok!
    Sok segítségre lenne szükségem az Ubuntu-val kapcsolatban.
    Jelenleg Windowst használok és még nem telepítettem fel a linuxot.
    Csak hallottam (és utána persze olvastam) a Linux jó működési elvéről.
    Tehát a kérdések (nézzétek el nekem ha nagyon primitívek de hát valahol ki kell okosodni :DDD)
    1; A mostani rendszeremet hogy tudnám valahogy lementeni egy másik helyre (partícióra)?
    2; Az Outlook Express levelező programomban nagyon sok cím van, hogy tudnám ezeket átmenteni az Ubuntu levelező programjába?
    3; Ha én az Ubuntu levelező programjáról írok egy levelet egy Windows-os gépre akkor ő teljesen normálisan fogja látni az én üzenetemet a Windows-án?
    4; Valamint ha én vissza akarok majd váltani (valamit módosítani) a Windows-ra azt majd hogy tehetem meg?
    5; A wifi routerem által kibocsájtott hullámokat továbbra is tudom majd fogadni (és más is tudja majd fogadni)?
    6; Képeket, videókat, zenéket, (egy szóval amik nem oprendszerhez kötöttek) hogy tehetem majd át az Ubuntura?
    7; Miután feltelepítettem, (az Ubuntut) hogy tudom majd beállítani hogy bekapcsoláskor melyik oprendszer induljon el?
    Hát egyenlőre ennyi tudtam kipréselni magamból de biztos felvetődnek majd még kérdések bennem remélem ezekkel is fordulhatok majd hozzátok. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák