Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Segítsetek légyszi, mert már nagyon idegesít, hogy miért nem hajlandóak rendesen működni a gépemben a tunerkarik...
    Már a 2. karit próbálom benne a 2. programmal, és mind2vel ugyanazt tapasztaltam, amikor kirakom teljes képernyőre, eltűnik a kép, csak a hang megy tovább. Illetve ez még előfordul spontás is, pl mikor a háttérben 1 ablakot megnyitok/bezárok, vagy pl átméretezem a video ablakát, esetleg csak arébbhúzom, ilyenkor soxor eltűnik a kép, és csak 1 nagyonnagyon vékony sáv lászik belőle a jobb oldalon, mozgatással nagyon ritkán visszahozható, de inkább újra szoktam indítani a progit.
    Egyik párosítás: Philips Conexant BT878 és DScaler
    Másik: Leadtek TV2000 XP Expert és PVR2

    Utóbbinál talán gyakrabban fordul elő, de kitudja, a leadtek van most a gépemben.
    Érdekesség: ha PVR2-nél elmegy a kép, az áttetszőség funkció működik, tehát úgy látható vmi a képből, az ablakot nézve viszont hót sötétség...

    Van ötletetek? :F

    Config: Gigabyte P35-DS3L, C2D E4300, 2gb A-Data DDR2, Inno 8600GT 256MB

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Üdv!

    Egyik ismerősöm tunere érdekes dolgot művel. TV2000 XP Global kártyáról beszélünk (nekem Expert van, és nem tapasztaltam még ilyen hibát), kb 5percenként ha az ember tévét néz, és közben (mint általában) nem használja a gépet, akkor eltűnik a hang, és csak a hangerőikonon kattintva jön vissza ismét. Más lejátszóknál nem tapasztalható a hibajelenség, csak a tuner használata esetén, PVR2 van fent rajta, amiből próbáltam már más verziót is. A gép frissen telepített, én csináltam meg neki, első használatnál rögtön jelentkezett a hiba, 32bites win7 van rajta.

    Találkozott-e már valaki hasonló hibával, illetve mi okozhatja? Én először látatlanba energiatakarékosságra tippeltem volna, de nem..

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák