Új hozzászólás Aktív témák

  • delta9

    senior tag

    válasz kamikaze boci #567 üzenetére

    hát ezaz. a gyári kábelek ezekhez a vga-khoz (túlnyomó többségben) a lehető legrosszabb választás. aranyozott, profi stúdiókban használatos s-video kábellel (ugyanazzal minden kártyát), na az egynlő feltétel. nem azzal a gyári vacakkal, amiket adnak általában hozzájuk.

    ''A dolog egyszerű. Ha egy tévét rákötsz az antennára, nem lehet arra hivatkozni, hogy valamilyen körülmény nem ideális. A lényeg, hogy jó a kép vagy sem.''

    pölö ki akarsz próbálni 4 profi tv-t. mind a négyet rákötöd az rf-kábelre, amit valami zavar, mint állatt. akkor mind a négynek sux képe lesz, holott lehet, hogy az első sokkal szebb képet ad(hat)na, mint a harmadik. így sztem tudok arra hivatkozni, hogy nem ideálisak a körülmények. nem?

    egyszóval: te (v én) otthoni körülmények között, baromira nem fogjuk tudni megmondani, hogy melyik vga-nak szebb a tv-outra küldött képe. amit te mondasz, hogy melyiknek milyen a képe az egyetlen egy esetben igaz: nálad (és akkor, amikor nézted. lehet, ha a szomszéd bekapcsolja pl. az elekromos turmixgépét, egészen mást mutatna a dolog.) ezért mondtam, hogy szubjektív.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák