Új hozzászólás Aktív témák

  • telefon6310

    tag

    válasz koxx #365 üzenetére

    Kedves Štefan Ďurina nagymester úrnak sok sikert kívánok ennek a kamatnak a behajtásához :C
    Szerintem tegye össze a két kezét, hogy ezek után megússza anélkül, hogy a börtönben a műanyag lakat is rárohadjon.
    Hisztériakeltés helyett én továbbra is azt mondom mindenkinek, aki tőlük vásárolt, hogy emiatt a bérlés miatt senkinek nem kell aggódni. Nem életszerű, ilyen nincs. Behajthatatlan. Átverés volt. Szerintetek, ha ez egy magyar bíróság elé kerülne, nem utasítanék el élből?
    Ismételve magam sokadjára: csak azt sajnálom, hogy a rémhírkeltések miatt eladhatatlanok lesznek a Turbadós készülékek. Vagy le kell tagadni, hogy Turbadós. Belgiumban vettem a Media Marktban, de sajna a vásárlást igazoló blokkot nem őriztem meg. Na bumm... Vicc, hogy hazudni kell emiatt.

    Ui: ha valakinek iPhone 12 Pro készüléke van, Turbadós, nagyon szívesen átveszem tőle negyed áron, hogy ne kelljen neki tovább rettegnie. Ekkora szivességet megteszek embertársaimért. Nagy áldozat, de a jó cselekedetek mindig jól esnek :DDD

Új hozzászólás Aktív témák