Aktív témák

  • Jajj már!

    csendes tag

    Helló!

    Habár úgy tűnik, hogy manapság mindenkinek jobb gépe van, azért megosztanám mindenkivel, hogy sikerült felhúznom az Intel DX4-100-asomat 133 Mhz-re! Mindezt ráadásul könyv nélkül (csak úgy rakosgattam a kis lapos műanyag vackokat az alaplap tüskéin, amikor is azt írta a gép a sípolás előtt, hogy 133 Mhz. Felhívtam egy barátomat, és ő mondta, hogy ilyen van, és ''tuning''nak hívják. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy nem lesz-e baja a gépnek, hogyha 133 Mhz-en megy 100 helyett?

    Lenne még kérdésem: a 486to586.exe futtatása után sem indul el egy csomó játék, ami Pentiumot ír, hogy kell neki. Régi verziójú lenne? Vagy már nem működik. Mellesleg elég lassú a Windows rajta. Azon lehet valami gyorsítani? (Annyit tudok, hogy kell egy csomó ram, de az nem lehet baj, mert van 24 MB.) A Videokártya viszont elég régi. MX SuperVGA. 1 MB RAM meg valami VESA. Ha kell valakinek, szívesen eladom. Esetleg vennék valami újabbat.

    Előre is köszi a segítséget!

    Csakazértis: Rumcájsz!

    Foglalt volt a Rumcájsz név, pedig én szerettem volna az lenni!

  • MLaca

    őstag

    válasz Jajj már! #1 üzenetére

    Nem akarlak bántani, de a leírottakat ugye nem gondolod komolyan? Ha nem, akkor légy szives ilyesmivel ne indíts topikot, mert iszonyat flame lesz belőle, s nem bírjuk majd pucolni. Inkább le is zárom ezt a topikot. Peace!

    http://mlzphoto.hu/

Aktív témák