Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz FіkuszKukіsz #8419 üzenetére

    "Hát azért a bolti korlátozások sokkal szigorúbbak mint a korábbi 0 rendelkezések. Gyakorlatilag a szigorítás egy része el lett adva úgy, mintha nyitottak volna."
    Hát innen a kereskedelemből ez teljesen másképpen néz ki!
    Én konkrétan húsvét után, akció első napján a Lidl-ben azt láttam hogy ugyan számolgatja valaki hányan vannak benn, de mindenkit beengedtek, merthogy ez a négyzetméter alapú korlátozás nagyon alul lett kalkulálva. Példa: egy Interspar itt 4000 m2, azaz 400 ember lehet benn egyszerre..Én egy 600m2-es boltban dolgozom. soha nem volt egyszerre benn még 60 ember, ki lett adva hogy figyeljük még március végén, nem-e lesz gond ha esetleg nem számolunk(nincs kapacítás létszámban rá), hát én is meglepődtem hogy annak ellenére hogy a napi vevőszámunk alapján 6 percenként blokkolunk, egyszer sem volt 27embernél több benn egyszerre! Vagyis ez a szigorítás TÉNYLEG lazítás! Vagy legalábbis hogy jól eladható látszatintézkedés.

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák