Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ringman

    nagyúr

    válasz Ezekiell #42306 üzenetére

    - így az interneteken barangolni
    - a vezénylő tábornok azt mondta most van ákcióhét
    - legalább lehet trécselni közben :F

  • azbest

    félisten

    válasz Ezekiell #42306 üzenetére

    Huh, de mák, hogy előző hetekben elmentem én is és ismerőseim is szegeden, időpontra. Direkt kérdezgettem őket, hogy nekik mennyit kellet várni. Akkoriban is relatíve sokan voltak, úgy 5 embernyi, fél óra körüli várakozás. Szvsz szegeden egész ügyesen kitalálták ezt a 3 lépéses rendszert, beugró adminisztráció, számítógépes, majd az oltás. Ja és ok párhuzamos chekpoint. Aki jól kitöltötte a papírokat előre, annak csak pár bólogatás és néhán perc várakozás volt.

    Pest megyéből lehetett olvasni, hogy kukutyinba lehetett csak jelentkezni sokszor. Egyik ottani kollégának sikerült is 3adik oltással együtt elkapni a nyavaját. Őt mondjuk az oltások is jobban leverték a lábáról addig is. De most sikerült vele együtt friss covidot, majd mivel 1 héttel utána is rosszabbul volt, mint máskor, pozitív tesztet is szereznie.

    A helyi kollégák körében is volt valami, talán influenza, talán nem. De ebben a körben kórház nélkül megúszta a betegséget mindenki. Nem is tudom, volt -e bárkinek pozitív teszt, mert nem volt olyan vészes, hogy vizsgálják. De a torok szárazságos, enyhén köhécselős téma többeknél volt. Lehet a talán másfél hónapja az itteni panszkodásom a vonatos infuenza elkapásos témában is kétesélyes, mert volt a végén enyhe, torokszárazságos időszakom, s később mások is ilyen tünetekről számoltak be. Olyan is, akiknél gyerek osztálya karanténba került.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák