Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syberia

    veterán

    válasz Mr K #27017 üzenetére

    1. Van arra ötleted (vagy bárkinek), hogy hogyan okozhatna (akár elméletben) egy mRNS vakcina 10+ éves távlatban problémákat? (Mert szaporodni nem tud, fehérje gyártáson kívül nem tud kunsztokat, és eléggé bomlékony...)

    Ez a kérdés a japán kormányt is érdekelte.

    https://howbad.info/

  • Darmol

    senior tag

    válasz Mr K #27017 üzenetére

    1. Biztosan nem nyilvánosan fogom kifejteni, mint írtam nem akarok táptalajt adni oltástagadónak. Ezért PM-ben sem, mivel nem ismerlek. A kérdések a humán sejtbiológiai, immunbiológiai és biokémiai tudásom alapján merülnek fel.
    Ezek a kérdések nem elég határozottak ahhoz, hogy elutasítanám az oltást ha nem lenne más választás de elég határozottak, hogy mivel olyan szerencsés helyzetben vagyunk, hogy még választhatunk is, másik rendelkezésre álló technológiát válasszak. Így megfelelően tisztázott az álláspontom?
    2.Én csak egy nagyságrenddel aggódom jobban pont ezekért.
    3. Utolsó bekezdés első felével is csak egyetérteni tudok.
    4. A szagláselvesztéssel nem értem mit akarsz. Maga a tünet sok okból kialakulhat, már a covid esetében is (családban előfordulás okán van egy átfogó rálátásom a témára).

    Pont a fentiek miatt miatt mindenkinek csak azt javaslom, oltassa magát bármivel ami hatásosabb mint a sós víz. De azt a jogot fenntartom, hogy fenntartásaim legyenek. :D (Persze ezt szigorúan szakmai alapon, nem azért elutasítani valamit mert kínai vagy orosz. Khm...)

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák