Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dssport

    tag

    válasz Elektrosokk #20811 üzenetére

    Én úgy képzelem, hogy az öregkor rosszabb esetben annyiban fog eltérni, hogy mire meggondolnád, hogy elindulj-e a mosdóba, addigra rájössz, hogy már késő.

    Viccet félretéve nekem az első után sem volt semmi, azt leszámítva, hogy akkor fájt a karom 1 napig. Kicsit el is gondolkodtam, hogy vajon ez ért-e számomra valamit... Tapasztalataim szerint ugyanis nincsen előny, hátrány nélkül. Lehet, hogy fél év múlva rátalálnak valami extrém ritka mellékhatásra ami külön engem elvisz a francba. :D A karomat amúgy nem pihentettem, direkt nyújtóztam, tekergettem úgy éreztem, hogy ha pillanatnyilag fáj is, mozgatni kell és gyorsabban javulni fog. (+ ebben nőttem fel, Mamámnak (91 éves elmúlt) tavasszal volt egy epekő műtétje, jól felvágták, de szólt az orvosnak, hogy amennyire lehet gyorsítsa meg a dolgokat, mert ültetni kell a borsót. Kapott hasszorítót aztán gogogo.) Ezt leszámítva az extrém biciklizés 40 fokban hülye ötlet volt, főleg úgy, hogy folyamatosan 3-4 órákat bírok csak aludni mert egy romkocsma van az ablakom alatt szóval a csukott ablak ilyen jó időben nem segíti a pihenést. Klíma van, de az nem olyan mint egy jól átszellőztetett lakás. Összességében visszacsinálni már nem tudom, remélem, hogy megúszom, de a tanácsom mindenkinek az, hogy oltás után pihenjen sokat, ezzel is segítve a szervezete munkáját!

Új hozzászólás Aktív témák