Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vargalex

    Topikgazda

    válasz bpmcwap #16812 üzenetére

    Hi!

    Tudom, hogy milyen HUB-ról beszélgetünk. A dmesg kimenetet pont azért kértem, hogy a router felismeri-e a dokkolót. Ugyanis, ha felismeri rendesen, akkor nem kell semmi extra a mountoláshoz, ugyanúgy megy, mint HUB nélkül. Tehát, amit tenned kell:

    1. Húzd le a dokkolót a routerről
    2. Csatlakoztasd a routerhez
    3. ssh-n a dmesg parancs kimenetének végén látnod kell, hogy felismerte-e. (A Luci-ban is megtalálod a Status->Kernel log menüpontban)

    Ugye ez külső tápos cucc?

    [ Szerkesztve ]

    Alex

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz bpmcwap #16812 üzenetére

    Kis segítség: A nyomtatóval annyit kell tenned, hogy bekapcsolod LuCi -ban a p910nd nyomtatószervert... és természetesen gépen meg telepíted local TCP/IP porton keresztül...

    dmesg: ha ezt beírod ssh -n akkor kidobja neked a kernel logot... és ott látnod kell, hogy felismerte e a kütyüdet... vagy ezt egyszerűen LuCI -n is meg tudod nézni... a kernel log -ba ha úgy neked kényelmesebb... és ott is látnod kellene a printernt is, meg azt is, hogy hova mountolta fel az esetleges meghajtóidat...

    tehát vargalex megelőzött :D

    Viszont nekem is van egy bajom... most nézem a system logomat... ezzel van tele az egész:

    Sep 30 14:23:38 OpenWrt daemon.err miniupnpd[2012]: send(res_buf): Broken pipe
    Sep 30 14:23:38 OpenWrt daemon.err miniupnpd[2012]: send(res_buf): Broken pipe
    Sep 30 14:23:38 OpenWrt daemon.err miniupnpd[2012]: send(res_buf): Broken pipe
    Sep 30 14:23:38 OpenWrt daemon.err miniupnpd[2012]: send(res_buf): Broken pipe
    Sep 30 14:23:38 OpenWrt daemon.err miniupnpd[2012]: send(res_buf): Broken pipe
    Sep 30 14:23:38 OpenWrt daemon.err miniupnpd[2012]: send(res_buf): Broken pipe

    Van valakinek ötlete, hogy mi lehet vele?

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

Új hozzászólás Aktív témák