Új hozzászólás Aktív témák

  • ddannyl

    csendes tag

    Leirom enis.
    Vettem, tetszett, gyors, es ez tenyleg nagy elonye. Finoman allithato.
    DE:
    En nemvagyok nagy magus de engem is zavart hogy nemviolt kepes 12 oranal tobbet mukodni egyhuzamban. najo neha 14 volt. folytotn ujraindult a router. Arrol nembeszelek, hogy a netet kb 3-4 orankent egyszer ledobalta. Eleg zavaro. Eloszor reset, par nap teszteles, ugyanaz. Okes jojjon aminek jonnie kell, firmware upgrade. Irany a gyarto honlapja, letoltom az uj hozzavalo kutyut. Elinditom azt a kis szar progit aminek a leiras szerint futnia kell, es irany a webes kezelofelulet. Megmutatom neki a .bin filet, majd katt az ''upgrade'' gombra. varok.............. varok...
    epeszu ember tudja, hogy nemszokott 10 percig tartani, enis sejtettem, de nemnyultam hozza mivel nyilvan nem tesz jot neki. szal meglehetos hosszas varakozas utan sem reagalt semmit a webbongeszo. beutom ujra a cimet. semmi. pingre sem reagal. mitcsinaljak? sokvalasztas nemmaradt. eloszor ''finoman'' nyomtam egy reset gombot hatha csak a restart nemsikerult neki. termeszetesen nem ment. aramtalanit, var 1 percet, visszadug. es semmi. nahat ez az en rovid tortenetem a routerrol. most mehetek mistral garanciat intezni ami tudjuk hogy milyen remek.

Új hozzászólás Aktív témák